مداد

معرفی و دانلود سه Gadget جالب وکارآمد برای ویندوز se7en و vista

8 آگوست 2010
نرم افزار کاربردی
7,379 بازدید
یک نظر

عده ی زیادی از کاربران رایانه از ویندوز vista یا seven و به خصوص ویندوز seven استفاده میکنند و گجت ها ابزار های منحصر به فرد این دو ویندوز هستند که امروز سه نمونه کاربردی از اونها را برای شما دوستان گرامی فراهم آوردم.

۳Gadget For Windows Seven & Vista | Size: 1 MB

All CPU meter gadget همان طور که از اسمش پیداست این گجت می تواند درصد استفاده و کاکرد cpu ،سنجش clock و حافظه مورد استفاده،خالی و کل حافظه وهمچنین درصد کارکردram را به طور دقیق و لحظه ای نمایش دهد.از نکات  جالب توجه این gadget نمایش مقدار در حال استفاده هر هسته Cpu درCpu های چندcore می باشد.علاوه بر این شما می توانید این اطلاعات را به شکل نمودار مشاهده کنید.این گجت امکان مشاهده فضای کلی و فضای آزاد و فضای اشغال شده را نیز به شما میدهد.
Sushi’s Drive Info این گجت اطلاعات drive های رایانه شما را نشان خواهد داد.همچنین شما می توانید با کلیک بر روی گزینه my computer،CD Rom یا درایو ها پنجره مربوط به آن را باز کنید.طرح های زیبا و گرافیکی درایوها وامکان تغییر رنگ بر محبوبیت این گجت می افزاید.
Tic-Tac-Toe بازی دوز قدیمی خودمان این بار در گجت Tic-Tac-Toe وبا امکان بازی یک یا دو نفره و تغییر حالت های آسان معمولی و سخت.مناسب برای سر رفتن حوصله!

دانلود با لینک مستقیم و حجم ۱ مگابایت | لینک کمکی (غیر مستقیم)
پسورد فایل: www.3sotdownload.com

برچسب ها

, , , ,

  • نرم افزارهای باحالی داری ولی اگه بتونی یک برنامه نویس حرفه ای با اموزش اون بزاری تو وبلاگ آلی می شد

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت