مداد

فیلم هنرنمایی گروه آکروبات قنبری در برنامه عصر جدید

17 مارس 2019
فیلم مستند
2,988 بازدید
بدون نظر

گروه آکروبات قنبری با مدیریت آقای مجتبی قنبری نام یک گروه آکروبات 3 نفره است که در شنبه شب گذشته در برنامه عصر جدید بسیار خوش درخشیدند و با اجرای بینظیر خود همه را حیرت زده کردند.

این گروه آکروبات حرکاتی را انجام دادند که شاید از نظر دیگران غیرممکن باشد، بعنوان مثال بلند کردن یخچال با فک و نگه داشتن آن در هوا، ایستادن روی چاقو، ایستادن روی لبه ی بطری و … از جمله حرکاتی است که این گروه به طرز غیر قابل باوری انجام می دهند.

در ادامه ضمن مشاهده آنلاین فیم هنرنمایی گروه آکروبات قنبری می توانید از طریق لینک دانلودی که برایتان قرار داده شده نیز این فیلم آکروبات بازی را دانلود نمایید. ضمنا برای پشتیبانی و حمایت از گروه آکروبات قنبری می توانید در اپلیکیشن روبیکا به این گروه رای دهید و از آنها حمایت نمایید تا به فینال راه یابند و باز هم با کارهایشان شما را حیرت زده کنند.

در پایان برای اجرای برنامه توسط این گروه نیز می توانید از طریق همین پست و درج کامنت با ما هماهنگیهای لازم را بعمل آورید.

 

برای حمایت و رای دادن به گروه آکروبات قنبری:

پس از نصب اپلیکیشن رایگان روبیکا برنامه عصر جدید را انتخاب نمایید و به قسمت رای به شرکت کنندگان قسمت هفتم رفته و سپس به گروه آکروبات قنبری رای دهید.

گروه آکروبات قنبری

Ghanbari Acrobat Group | Format: 720p MP4 | Size: 47 MB | Direct Link

دانلود با لینک مستقیم از سه سوت دانلود

اطلاعات دانلود:

نام محصول: فیلم هنرنمایی گروه آکروبات قنبری در برنامه عصر جدید

شرکت سازنده:

حجم فایل: 47 مگابایت

رمز فایل: www.3sotdownload.com

لینک های دانلود:

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت