مداد

دانلود بازی قدیمی Double Dragon Fists of Rage برای کامپیوتر

3 شهریور 1398
بازی اکشن , بازی کم حجم
3,421 بازدید
بدون نظر

Double Dragon Fists of Rage به فارسی: دابل دراگون نام یک بازی اکشن و قدیمی برای کامپیوتر است که توسط کمپانی Konamig در سال 2005 ارائه شده است. این بازی تقریبا سبکی شبیه به بازی شورش در شهر را دارد و شما باید در طول مراحل با افراد مختلف که هر یک معمولا سلاحی نیز در دست دارند درگیر شوید و آنها را از بین ببرید. در انتهای مرحله نیز باید با غول مرحله که هیکلی بزرگ و قدرتمند را دارد مبارزه کنید و با کشتن غول مرحله به مرحله بعدی بروید.

از کلید Shift برای Start بازی می توانید استفاده کنید و در طول بازی نیز کلید Shift برای ضربه زدن با لگد کاربرد دارد، از کلید Ctrl نیز می توانید برای مشت زدن استفاده کنید و یا ترکیب دو کلید Ctrl و Shift می توانید بپرید و در هوا حرکات نمایشی انجام دهید. با کشتن دشمنان سلاحهایی که روی زمین می افتد (مانند چاقو، شمشیر، تبر و شلاق) را نیز می توانید با زدن دکمه Ctrl بردارید.

در پایان یادآور می شویم بازی دابل دراگون مناسب برای کودکان یا نوجوانان است و یک بازی کم حجم قدیمی و نوستالژی می باشد. در ادامه می توانید بازی دابل دراگون را با حجم فقط 9 مگابایت از سایت سه سوت دانلود دریافت نمایید.

بازی Double Dragon Fists of Rage برای PC

Double Dragon Fists of Rage | Size: 9 MB | Direct Link

دانلود با لینک مستقیم از سه سوت دانلود
سایت بت اسپات