مداد

بازی فکری Astral Masters (بازی با کارت)

16 مهر 1390
بازی فکری
8,770 بازدید
یک نظر

بازی Astral Masters یک بازی کم حجم و جالب است. در این بازی که با کارت انجام می شود شما در یک مسابقه گروهی شرکت می کنید که متشکل از ۸ بازیکن است. بازی در سه سطح آسان،‌ متوسط و دشوار برگزار می گردد که گیمر برای شروع بازی باید از اولین سطح کار خود را آغاز کند.

Astral Masters

Astral Masters |‌‌‌ Size: 8.5 MB | Direct Link

اما توضیحاتی پیرامون نحوه بازی: برای ورود به لیگ شما باید ایتدا یک بازی مقدماتی انجام دهید و در صورت موفقیت به لیگ راه پیدا خواهید کرد. در ابتدای هر بازی شما باید کارتهای مورد نیاز خود را انتخاب کنید. این انتخاب برپایه ۴ عنصر اصلی که در زمانهای قدیم به اونا اعتقاد داشتن صورت می گیرد. یعنی: آتش – آب – خاک و باد
هر عنصر نمادها و استوره های خاص خودش را دارد و البته محدودیتهایی نیز دارد.

در ابتدای بازی شما انتخابهای محدودی دارید و کارتهای ضعیف را می توانید انتخاب کنید. البته اگر انتخابهایتان دقیق و هوشمندانه باشد می توانید در لیگ به بعضی از بازیکنان برتری پیدا کنید که هر برتری باعث مجانی شدن بعضی کارتها می شود.

dl دانلود آهنگ جدید محسن یگانه به نام میترسم دانلود با لینک مستقیم و حجم ۸٫۵ مگابایت
pass دانلود آهنگ جدید محسن یگانه به نام میترسم پسورد فایل: www.3sotdownload.com
my دانلود آهنگ جدید محسن یگانه به نام میترسم لینک منبع

شماره سریال بازی

Name: minigames pc
Registration Key: 0000JJ-QMUHUX-P5QB25-AMT6FD-HZDA9M

  • با سپاس فراوان از شما که این بازی رو که از شما درخواست کرده بودم تو سایت خوبتون قرار دادید. بازی عالی هستش و ورژن به روز شده اونو تو سایت گذاشتین. من قبلا با ورژن قدیمیش بازی کرده بودم. محدودیتشم خیلی عالی رفع شد. بازم ازتون متشکرم.

سایت بت اسپات