مداد

موسیقی بدون کلام و شنیدنی "نسل کامپیوتر" موسیقی ویژه نمایشگاه الکامپ

20 نوامبر 2010
آهنگ بی کلام
18,004 بازدید
بدون نظر

الکامپ (ELECOMP)، سرنام Electronics, Computer & E-Commerce نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیکی است که همه ساله در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می گردد.
این نمایشگاه مجالی است برای شرکت‌های داخلی و خارجی تا آخرین دستاوردهای خود را در زمینه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی به نمایش بگذارند. نمایشگاه الکامپ بزرگترین نمایشگاه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران است و پربازدیدکننده‌ترین نمایشگاه تخصصی در میان بیش از ۵۰ نمایشگاه داخلی محسوب می‌گردد. سطح برگزاری این نمایشگاه در طی دوره‌های مختلف فراز و فرودهای فراوانی داشته تا جایی که در برهه‌ای از آن به عنوان رقیب نمایشگاه‌های بزرگ منطقه یاد ‌شده است.
این نمایشگاه که برای نخستین بار در سال ۱۳۷۴ برگزار شد، همواره روند رو به‌رشد خود را حفظ کرده است و هم‌اکنون با تخصیص کل مجموعه غربی فضای نمایشگاه‌های دایمی تهران، یکی از وسیع‌ترین نمایشگاه تخصصی سال به‌شمار می‌رود. هدف اصلی این نمایشگاه هموار کردن راه بازرگانی جهانی برای هم‌میهنان و نمایش توان رقابتی ایران در بازارهای جهانی است. دسترسی به این هدف تنها با رقابت در سطح جهانی و بالا بردن کیفیت فرآورده‌ها، به‌کمک و کاربرد فناوری‌های نوین و پیشرفته امکان‌پذیر است. از این رو کوشش شده است تا با همکاری بسیاری از نهادها و سازمان‌های دولتی و خصوصی، امکاناتی مناسب به غرفه‌داران و بازدیدکنندگان ارایه شود و در راستای عرضه توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی، نمایشگاه الکامپ ۸۹ هر چه باشکوه‌تر برگزار گردد.
الکامپ به عرضه‌کنندگان فرآورده‌های IT ـ اعم از نرم‌افزار یا سخت‌افزار ـ کمک می‌کند تا بخش گسترده‌ای از بازار را در کوتاه‌ترین زمان بپیمایند و کارآمدترین راه بررسی و ورود به بازار جدید را تجربه کنند. الکامپ منبعی غنی از ایده‌ها و کاربردهای نوین است و بدین ترتیب، نقش مهمی در ایجاد طرح‌های استراتژیک و تولید کسب‌وکار دارد. این نمایشگاه با کانال‌های اطلاع‌رسانی نیرومندی که در اختیار دارد، همیشه در لبه تحول و پیشرفت جای می‌گیرد.
الکامپ محور حرکت صنعت IT است و باعث جذب نمایندگان اقشار گوناگون جامعه، مانند خریداران، فروشندگان، سازمان‌های تجاری و رسانه‌ها به این صنعت می‌شود و در کنار تولید یک پایگاه اطلاعاتی فراگیر و ماندگار، موجب فراهم‌آوری سرمایه‌ای بزرگ از فرصت‌ها می‌شود.

K-TRONIC – Computer Generation | Size: 5.8 MB | Direct Link

اما دلیل این همه توضیحات چیست؟!
انجام تبلیغات برای همچین نمایشگاه بسیار غنی احتیاج به ابزار های کارآمدی دارد که یکی از آنان موسیقی تبلیغاتی آن است! نمایشگاه الکامپ این دوره که در شهر تهران برگزار شد جهت تبلیغات از موسیقی بسیار زیبای الکترونیکی استفاده کرد که تقریبا” همسو با خود نمایشگاه بود!
” نسل کامپیوتر ” یا همان Computer Generation نام این موسیقی بسیار زیباست که در تابستان سال ۲۰۱۰ توسط یکی از آهنگسازان موسیقی الکترونیک کشور لهستان با نام K-TRONIC در سبک Trance / Dance ساخته ، تهیه و تنظیم شد! نام و ایجاد این موسیقی بهانه ای شد که دست اندرکاران نمایشگاه الکامپ همین دوره از آن به عنوان موسیقی تبلیغاتی خود استفاده کنند!
حالا ۳ سوت دانلود باز هم در اقدامی خدمتگذارانه برای ایران و ایرانی ، برای اولین بار در تمام وبسایت های داخلی و خارجی فارسی زبان این موسیقی زیبا را برای استفاده شما قرار داده است! فرصت را از دست ندهید و سریع آن را دریافت کنید و برای داشتن زیباترین های دنیای موسیقی بدن کلام همراه ما باشید.

 دانلود با لینک مستقیم و حجم ۵٫۸ مگابایت | لینک کمکی
به نقل از گیگا دانلود

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت