مداد

چگونه در گوگل ادز تبلیغ کنیم؟

10 می 2023
رپورتاژ آگهی
156 بازدید
بدون نظر

چگونه در گوگل ادز تبلیغ کنیم؟

گوگل ادز یک بستر تبلیغات پولی است که می‌توانید از طریق آن، سایت خود را تبلیغ کنید. درواقع از طریق کانال تبلیغاتی گوگل، به‌ازای هر کلیک کاربر و واردشدن آن به سایت و صفحهٔ موردنظر، مبلغی را پرداخت خواهید کرد. شما با قرار دادن کلمهٔ کلیدی دلخواه در اختیار گوگل ادز، درنتیجهٔ جستجوهای اول گوگل برای آن کلمهٔ کلیدی نمایش داده می‌شوید و این موضوع می‌تواند میزان بازدید از سایت شما را بالا ببرد. با توجه به کارایی فوق‌العادهٔ این مورد، ممکن است برای شما هم سؤال باشد که چگونه در گوگل ادز تبلیغ کنیم؟ با ما همراه باشید تا در این باره بیشتر بدانید.

چگونه در گوگل ادز تبلیغ کنیم؟

چرا باید در گوگل تبلیغات کنیم؟

تبلیغات کردن در گوگل مؤثرترین راه برای معرفی برند و خدمات شما به مخاطب است، زیرا بیشتر کاربران به‌طور منظم و روزانه از موتور جستجوی گوگل استفاده می‌کنند و شرکت کردن در این کارزار تبلیغاتی، می‌تواند به معرفی کسب‌وکار شما و درنهایت خرید مشتری منجر شود. زمانی که کاربر وارد سایت می‌شود، با دیگر محصولات یا خدمات دیگر نیز آشنا می‌شود و احتمال فروش را بالاتر می‌برد. درواقع جذب مشتری فعال و افزایش فروش محصولات و بازگشت سرمایه و بهبود وضعیت کسب‌وکار، از مزایای تبلیغات در گوگل ادز است.

از دیگر نقاط مثبت برای تبلیغ در گوگل، می‌توان به پیشی‌گرفتن از رقیب و به‌دست آوردن جایگاه مناسب برندتان در بین مردم اشاره کرد.

با توجه به ویژگی‌های گفته‌شده اگر برای شما هم سؤال است که چگونه در گوگل ادز تبلیغ کنیم؟، سری به سایت اینترنتی وی دیجیتال مارکتینگ بزنید. همکاران ما در بخش پشتیبانی مشتریان پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود و با ارائه مشاوره اصولی به شما کمک خواهند کرد تا برند خود را در سطح گوگل معرفی کنید و به یک برند محبوب در بین مردم تبدیل شوید.

نحوهٔ تبلیغ در گوگل ادز

برای ایجاد تبلیغ در گوگل، باید یک حساب کاربری در سرویس گوگل ادز بسازید و با پرداخت هزینهٔ موردنظر، کمپین تبلیغاتی خود را راه‌اندازی کنید. اما با توجه به تحریم‌های اخیر، این امکان برای کاربران ایرانی بسیار سخت‌تر شده‌است، زیرا در صورت شناسایی آدرس IP ایران، ممکن است حساب کاربری شما در گوگل مسدود شود. حتی در صورت پرداخت هزینه نیز، مبلغ به حساب شما عودت داده نمی‌شود، بنابراین چگونه در گوگل ادز تبلیغ کنیم؟ خوشبختانه روش جایگزین دیگری وجود دارد که می‌توانید از طریق آن سایت خود را در گوگل تبلیغات کنید.

وی دیجیتال مارکتینگ مشاور و مجری تبلیغات آنلاین است که از طریق آن می‌توانید کلمهٔ کلیدی موردنظر خود را در گوگل تبلیغات کنید و در عرض کمتر از یک ساعت، در صفحهٔ اول لیست نتایج گوگل ظاهر شوید. تبلیغات مؤثر از طریق مجموعهٔ ما به‌سادگی امکان‌پذیر خواهد بود، زیرا از خدمات پشتیبانی حرفه‌ای ما بهره‌مند خواهید شد. قبل از شروع تبلیغات در گوگل دز، سایت شما را بررسی خواهیم کرد تا در صورت وجود مشکل برطرف شود.

درصورتی‌که برای انتخاب کلمهٔ کلیدی دچار مشکل باشید، ما فهرستی از کلمات کلیدی مناسب را در اختیار شما قرار می‌دهیم. به‌علاوه دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بتوانید میزان کارایی کمپین را موردبررسی قرار دهید. مهم‌ترین مزیت تبلیغات از طریق سایت ما، وجود تنوع پنل‌های ادز است که می‌توانید با توجه به نیاز و بودجهٔ موردنظر، یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

هزینهٔ تبلیغات در گوگل ادز

هزینهٔ تبلیغات در گوگل فقط به ازای ورود کاربر به سایت از شما دریافت می‌شود. درصورتی‌که تبلیغ شما در گوگل نمایش داده شود و کاربر آن تبلیغ را فقط ببیند اما وارد سایت شما نشود، هیچ هزینه‌ای بابت تبلیغات از شما کسر نخواهد شد، بنابراین این مورد می‌تواند یک امتیاز عالی و به‌صرفه برای شما محسوب شود، به همین دلیل این نوع تبلیغات به تبلیغات کلیکی نیز معروف شده‌است. هزینهٔ هر تبلیغ کلیک به کلمهٔ کلیدی و امتیاز کیفی‌ای که از گوگل دریافت می‌کنید، بستگی دارد.

در بحث چگونه در گوگل ادز تبلیغ کنیم؟ عنوان شد که برای انجام این کار، نیاز به کلمات کلیدی دارید. میزان رقابت در کلمهٔ کلیدی موردنظر، می‌تواند بر هزینهٔ تبلیغات مؤثر باشد. علاوه‌بر هزینهٔ کلمات کلیدی، میزان بودجهٔ روزانهٔ تبلیغات، فاکتور مهم دیگر در تعرفه تبلیغات است. شما می‌توانید تعیین کنید که روزانه چه مبلغی از حساب کاربری شما صرف تبلیغات شود. بودجهٔ تبلیغات می‌تواند هر مبلغی باشد و شما آن را تعیین می‌کنید. در سایت وی دیجیتال مارکتینگ برای راحتی کارتان، پنل‌های مختلفی طراحی شده‌است که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید. درصورتی‌که بخواهید تبلیغات خود را از طریق این سایت انجام دهید، از پنل جایزهٔ 600 دلاری نیز بهره‌مند خواهید شد.

چگونه سایت خود را برای تبلیغات در گوگل ادز آماده کنیم؟

چگونه در گوگل ادز تبلیغ کنیم؟ قبل از انجام تبلیغات در گوگل ادز، باید سایت خود را برای ورود کاربران آماده کنید. به این منظور، سایت شما باید کاملاً بررسی شود تا هیچ مشکلی برای ورود کاربر به صفحات مختلف سایت وجود نداشته باشد. بررسی سرعت سایت یکی دیگر از مواردی است که حتماً باید مدنظر قرار گیرد. همان‌قدر که ورود کاربر به سایت اهمیت دارد، تبدیل کاربر به مشتری نیز اهمیت زیادی دارد، بنابراین باید مطمئن باشید که سایت آمادهٔ فروش است و هیچ مشکلی از بابت خرید مشتری وجود ندارد.

یکی از نکاتی که تأثیر زیادی در افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری دارد، این است که کاربران بتوانند به سایت شما اعتماد کنند. به‌علاوه راه‌های ارتباطی با شما باید در معرض دید کاربر قرار داشته باشد تا مخاطب بتواند در صورت نیاز، با شما ارتباط برقرار کند، بنابراین مهم است که سایتتان به‌خوبی بتواند اعتماد کاربر را جلب کند و آن را به مشتری وفادار شما تبدیل کند.

ما در سایت اینترنتی وی دیجیتال مارکتینگ، بررسی سایت شما را به‌صورت رایگان انجام می‌دهیم، بنابراین هیچ‌گونه نگرانی‌ای از بابت وجود مشکل در سایت نخواهید داشت.

کلام آخر

تبلیغات کلیکی گوگل یکی از بهترین راه‌هایی که می‌توانید برند خود را به کاربران معرفی کنید. ازآنجایی‌که هزینهٔ تبلیغات فقط در صورت ورود کاربر به سایت است، بنابراین پرداخت هزینه بابت تبلیغات توجیه اقتصادی دارد. درواقع گوگل با این کار، نوعی امنیت خرید را در اختیار شما قرار می‌دهد. به نظر شما تبلیغات در گوگل ادز مؤثرتر است یا رپورتاژ آگهی؟

برچسب ها

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت