مداد

چگونه در طراحی سایت تجربه کاربری را بهبود ببخشیم؟

25 جولای 2022
رپورتاژ آگهی
258 بازدید
بدون نظر

چگونه در طراحی سایت تجربه کاربری را بهبود ببخشیم؟

 

طراحی سایت، طراحی سایت فروشگاه آنلاین و طراحی سایت دات نت از مواردی هستند که امروزه کسب و کارها به اهمیت آنها پی برده اند و تلاش می کنند تا با حضور در بستر اینترنت، مشتریان خود را افزایش دهند. با اینکه افزایش درآمد اولین چیزی است که سبب می شود تا کسب و کارها وارد دنیای اینترنت شوند، اما این تنها چیزی نیست که کسب و کارها را در این فضا نگه می دارد. کسب و کارها در فضای اینترنت تعامل بهتر و بیشتری می توانند با مشتریان خود داشته باشند و این امر می تواند به رشد کسب و کارها کمک کند.

طراحی سایت دات نت

دسته بندی آیتم های سایت ها به چه صورت است؟

یکی از مهمترین مواردی که سبب می شود مشتریان با سایت شما تعامل بهتری داشته باشند، دسته بندی آیتم های سایت است. به طور مثال، تصور کنید فردی وارد سایتی می شود که لباس بخرد. اگر در این سایت دسته بندی های سایت به خوبی صورت گرفته باشد و مانند یک نقشه راه عمل کند، سبب می شود تا فرد بهتر بتواند آیتم های مورد نیاز خود را پیدا کند و پس از آن اقدام به خرید می کند. این مواردی است که باید تمامی افراد به طراحی سایت مد نظر قرار دهند.

آیا تصاویر مشاوران در سایت وجود دارد؟

وقتی کاربری وارد سایت می شود، جلب اعتماد کاربر اهمیت زیادی دارد. معمولا، زمانی که کاربران مطمن می شوند آن سایت یک مرکز معتبر است، اقدام به خرید می کنند. اما اکنون سوال این است که چگونه می توان اعتماد کاربران را به سایت افزایش داد! یکی از مواردی که افراد در طراحی سایت باید به آن توجه داشته باشند قرار دادن تصاویر مشاوران بر روی سایت است. به طور مثال، بهتر است کسانی که در بخش مشاوره آنلاین هستند، تصویری از خودشان در سایت موجود باشد.

آیا صفحه تماس با ما به خوبی طراحی شده است؟

مطالعات نشان میدهند یکی از صفحاتی که کاربران حتما به آن توجه می کنند صفحه تماس با ماست. زیرا کاربران می خواهند به این اطمینان برسند، در صورت بروز مشکل با چه کسانی می توانند ارتباط برقرار کنند. به همین دلیل، در پروسه طراحی سایت طراحی صفحه تماس با ما اهمیت زیادی دارد و در این قسمت باید از المان ها و رنگ هایی استفاده شود که اعتماد کاربر را جلب کند. به همین دلیل، بهتر است در این زمینه گرافیستی با شما همکاری داشته باشد که با روانشناسی رنگ آشناست.

طراحی سایت

آیا بخش کامنت ها به خوبی طراحی شده است؟

یکی از مواردی که در پروسه طراحی سایت باید به آن توجه شود در نظر گرفتن بخشی برای به اشتراک گذاری کامنت هاست. کاربران وقتی وارد سایت می شوند و کامنت های دیگران را می خوانند حس خوبی به آن سایت پیدا می کنند و اعتمادشان به آن سایت بیشتر می شود. از به کار بردن رنگ های اضافه و یا المان های غیر ضروری در بخش کامنت ها خودداری کنید. تلاش کنید، همه چیز به صورت ساده و تاثیر گذار اجرا شود تا بتواند حس خوبی را در کاربران به وجود بیاورد.

طراحی سایت فروشگاه آنلاین چه مزایایی دارد؟

طراحی سایت فروشگاه آنلاین می تواند موفقیت بزرگی را برای کسب و کارها در پی داشته باشد. با طراحی سایت فروشگاه آنلاین مرزهای زمانی و مکانی برداشته می شوند و مشتریان می توانند از هر نقطه و در هر ساعتی از شبانه روز اقدام به خرید کنند. همچنین، طراحی سایت فروشگاه آنلاین باعث می شود تا برند شما در ذهن مشتریان ثبت شود و این امر بسیار تاثیر گذار است. کسانی که برای طراحی سایت اقدام می کنند، در واقع نگاه بلند مدتی به کار خود دارند.

طراحی سایت دات نت چیست؟

طراحی سایت دات نت ایده خوبی است که مایکروسافت در سال 2002 به دنیا معرفی کرد و به زودی استفاده از آن مد نظر قرار گرفت. در طراحی سایت دات نت فضای گرافیکی مناسبی برای سایت ایجاد می شود که همین امر بر تعامل کاربران بر روی سایت اثر می گذارد. همچنین، دات نت یک پلت فرم اوپن سوروس است که برنامه نویسان از سراسر دنیا می توانند کدها را وارد این پلت فرم کنند و آن را ارتقا دهند. این امر باعث می شود تا این پلت فرم دائما رو به رشد باشد.

طراحی سایت سی ام اس ایران

برای طراحی سایت به کجا مراجعه کنیم؟

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد طراحی سایت و بهبود تجربه کاربری در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید دسته بندی سایت می تواند مانند نقشه راه عمل کند و کاربران را به سمت خرید محصولی که می خواهند پیش ببرد. همچنین، صفحه تماس با ما و کامنت های سایت باید به خوبی طراحی شوند.

شرکت طراحی سایت سی ام اس ایران (cms-iran.com) ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت به صورت کد نویسی و کاملا اختصاصی مناسب برای کسب و کارهایی که به دنبال ایجاد یا گسترش فعالیت خود در فضای اینترنت هستند. این شرکت به درخشش کسب و کار شما کمک می کند و باعث رشد شما در دنیای اینترنت می شود.

برچسب ها

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت