موسیقی بی کلام و آرامبخش The Healing Mist اثری از گروه Llewellyn

17 مهر 1390
آهنگ بی کلام
9,822 بازدید
بدون نظر

با یک آهنگ بی کلام و آرامبخش فوق العاده زیبا اثری از گروه Llewellyn با شما همراه هستیم. این موسیقی مخصوص آرامش و استراحت ذهن است. Llewellyn تا به حال شصت و چهار آلبوم منتشر کرده است. این گروه با فروش بیش از یک میلیون آلبوم در سراسر جهان، یکی از شناخته شده ترین آهنگسازان سبک new age در دنیاست. جالب است بدانید آلبوم Reiki Gold‌ که یکی از مشهورترین اثرهای این گروه محسوب می شود در انگلستان همچنان به فروش خود ادامه می دهد.
در سال ۲۰۰۷ آلبوم FaerieLore  ، که تمامی آهنگهای آن در استودیوی ضبط موسیقی سونی در آمریکا ضبط شده بود توانست به مرحله ی آخر جشنواره ی بین المللی آهنگسازان مستقل در شهر آمستردام دست یابد. اکثر کارهای Llewellyn به موسیقی درمانی مربوط است. به طوری که اکثر آلبوم های خود را با مشورت و همکاری کارشناسان و متخصصان موسیقی درمانی منتشر می کند. در سال ۱۹۹۹، آلبوم Reiki ، توانست به فینال جشنواره ی موسیقی New Age Voice Best Healing‌ دست یابد. پس از آن آلبوم Crystals در همان سال، موفقیت آلبوم قبل را در Mystic Chart با قرار گرفتن در رتبه ی یک آلبوم های Healing و Relaxation تکرار کرد. در سال ۲۰۰۰، آلبوم Armotherapy در رتبه ی دوم آلبوم های پرفروش موسیقی درمانی و ریلکسیشن قرار گرفت. پس از مدت کوتاهی در سال ۲۰۰۱، آلبوم Shiatsu به عنوان بهترین آلبوم ژانر World Music در کشور آمریکا انتخاب شد.

Llewellyn - The Healing Mist

Llewellyn – The Healing Mist | Size: 5.5 MB | Direct Link

اما موسیقی که هم اینک از این گروه برای شما در نظر گرفته ایم The Healing Mist نام دارد. این آهنگ زیبا از آلبوم Shiatsu برایتان انتخاب شده ،‌ در سبک نیو ایج بوده و محصول سال ۲۰۰۶ است. این موسیقی بسیار مناسب برای موسیقی درمانی و آرامش ذهن است. پیشنهاد میکنیم این آهنگ زیبا را از دست ندهید.

dl بازی فکری Astral Masters (بازی با کارت) دانلود با لینک مستقیم و حجم ۵٫۴ مگابایت
pass بازی فکری Astral Masters (بازی با کارت) پسورد فایل: www.3sotdownload.com
my بازی فکری Astral Masters (بازی با کارت) لینک منبع