دانلود فصل دوم سریال شهرزاد

تبلیغات تبلیغات

مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 120 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از پنج هزار ساعت آموزش‌های ویدئویی به زبان فارسی در فرادرس

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید


🔷 مجموعه فیلم‌های آموزشی رایگان 🔷 فیلم‌های آموزشی نرم افزارهای گرافیکی
🔷 فیلم‌های آموزشی برنامه‌نویسی 🔷 فیلم‌های آموزشی مهارت‌های کامپیوتری
🔷 فیلم‌های آموزشی فنی مهندسی 🔷 فیلم‌های آموزشی طراحی سایت و وردپرس


یادگیری را شروع کنید ...


گوستاو موور :
یکی از نقاشان مشهور در سبک سمبولیست است . به سبب جنبه های نمادین و تخیلی آثارش در زمره ی هنرمندان سمبولیست قرار گرفته است . او در نقاشی ، طراحی ، فرست کوو  ( نقاشی بر دیوار ) نیز مهارت داشت . همان طور که  در شکل زیر می بینید نمایی از طراحی ها و نقاشی های او در منزلش دیده می شود .

بقیه تصاویر و توضیحات در ادامه مطلب

پل سزان :
یکی از تاثیر گذارترین نقاشان مدرن فرانسوی  می باشد . خانه ای را در سال 1901 در شهر اکس- آن پروانس برای خود تهیه کرد و با سلیقه خود این خانه زیبا را طراحی کرده است ، این مکان همانند منزل و آتلیه نقاشی او بود . خانه ای بسیار ساده داشت و همیشه نیز به تنهایی زندگی می کرد . وی در همهٔ زندگی هنری‌اش بسیار کم‌سخن بود و از این‌رو همواره در جمع هنرمندان بیگانه به شمار می‌آمد.  نقاشی هایی که شهرت فراوانی به دست آوردند در این آتلیه به تصویر کشیده شده اند : ” خانه لزارد ” ،  ” کوه سن- ویکتوار ” ، ….  نمونه ای از این نقاشی ها می باشند . نمونه ای از این خانه زیبا را می توانید  در عکس زیر  مشاهده کنید :

ژوزفین بیکر :
علاوه بر اینکه در موسیقی  چهره ای شناخته شده می باشد در خوانندگی جاز نیز مشهور می باشد .  جالب است بدانید که او در جنگ دوم جهاني اطلاعات محرمانه نيروهاي مقاومت را كه با جوهر نامريي نوشته مي‌شدند، جابه‌جا مي‌كرد . بازدید از این خانه زیبا ، یادآور زندگی این هنرمند می باشد.

ژاک پرور :
خانه ژاک پرور در نورماند بوده است .  شاعر و فیلم‌ نامه نویس فرانسوی بود. شعرهای او در زبان فرانسه  بسیار رایج است و در کتاب‌های درسی این زبان بسیار نقل شده است. خانه او در حال حاضر تبدیل به یک موزه شده است و پذیرای بازدید عموم  می باشد .

اوژن دلاکروا :
نقاش  سبک رمانتیک است. اوژن دلاکروا نقاش، طراح و چاپگر فرانسوی، مشهورترین نماینده نقاش رمانتیک و یکی از رهبران پیشگام رمانتیک در اروپا است. پاگانینی، یکی از آثار مهم او به شمار می‌رود. خانه ای که در زیر مشاهده می کنید نمایی از خانه ی این شخص برجسته می باشد.

ویکتور هوگو :
ویکتور هوگو این خانه ی سفید را با وسایل و تزئینات چینی آراسته است . آثار بسیار مهمی مانند : کارگران دریا، افسانه قرن ، بینوایان را در این خانه به نگارش در آورده است .

کلود مونه :
کلود مونه  بنیانگذار نقاشی امپرسیونیسم فرانسوی بود. مجموعهٔ تابلوهای  مشهور نیلوفر آبی به او تعلق دارد و این کارها را  از  سال  1899 آغاز کرد .

شاتوبریان :
در نوامبر سال 1807 با دختری به نام سلست ازدواج کرد و در همین خانه ساکن شدند .

لئوناردو داوینچی :
لئوناردو داوینچی از دانشمندان و هنرمندان ایتالیایی دوره رنسانس است که در رشته‌های نقاشی، ریاضی، معماری، موسیقی، کالبدشناسی، مهندسی، تندیسگری، و هندسه شخصی برجسته بود.


  • 12,553

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *