مداد

موسیقی بدون کلام " هیمالیا " اثری معروف از موسیقی الکترونیک کشور ترکیه

3 ژانویه 2011
آهنگ بی کلام
19,802 بازدید
بدون نظر

با هنرمندان و آهنگسازان موسیقی الکترونیک کشور دوست و همسایه ترکیه چقدر آشنا هستید…؟!
از کشور ترکیه که نام برده می شود نا خوآگاه ذهنها به سمت خوانندگانی راه میباد که معمولا” در سبکی غمگین یا شاد با ساز های تار ، سه تار و ویولن و ریتمی نزدیک به موسیقی عربی میباشد میشتابد! ولی این بار مورد معرفی شده ما اصلا” نسبتی با این موارد ندارد!
فرخ شابانجی به زبان انگلیسی “Faruk Sabanci ” و به زبان ترکی ” فارخ شا بانجی ” در روز ۱۸ ماه جوون سال ۱۹۹۲ در شهر استانبول کشور ترکیه متولد شد! با اینکه سن زیادی نداشت از سال ۲۰۰۵ کیبورد را رسما” به عنوان ساز کاری خود انتخاب و در سال ۲۰۰۹ اولین موسیقی رسمی خود که Glory Of A Sultan نام داشت ، به جهان هنر موسیقی الکترونیک عرض داشت!
این موسیقی که متاسفانه با مخاطب پذیری مناسبی روبرو نشد زیاد در جهت رشد این آهنگساز نوظهور کشور ترکیه کمکی نداشت! ولی با حرکتی بسیار سودمند فرخ شابانجی توانست با ساخت موسیقی دیگری با نام ” استانبول ” این ضعف را جبران و اثری را بسازد که در جهان مخصوصا” مناطق ترک نشین بسیار مورد پسند واقع شود!

 

Faruk Sabanci – Himalaya | Size: 7 MB | Direct Link 

اما باز هم آن نیاز روحی شابانجی در این موارد کامل نشد و در سال ۲۰۱۰ موسیقی را با همکاری قدرتمندترین کمپانی ساخت موسیقی در کشور ترکیه یعنی ” آرزیا ” انجام داد که تا به حال جز بهترین موسیقی های الکترونیک ساخته شده در این کشور به حساب می آید!
” هیمالیا ” نام این موسیقی بسیار زیبا میباشد که در سبکی متفاوت در این کشور توسط “Faruk Sabanci ” در سبک Melodic & Dream Trance ساخته و چندی پیش به بازار موسیقی الکترونیک جهان عرضه شد و بسیار هم مورد پسند علاقمندان موسیقی الکترونیک قرار گرفت و به عنوان پلی بسیار بلند برای پیشرفت این آهنگساز جوان به حساب آمد!
۳ سوت دانلود باز هم در اقدامی خدمتگذارانه به ایران و ایرانی، این موسیقی زیبا و شنیدنی را به شما عزیزان ، کاربران و بازدیدکنندگان گرامی تقدیم میکند. پیشنهاد میشود این موسیقی بسیار زیبا را دریافت ، از شنیدن آن لذت ببرید و برای داشتن زیباترین های دنیای موسیقی بدون کلام همراه ما باشید…

پخش آنلاین آهنگ دانلود با لینک مستقیم و حجم ۶٫۸ مگابایت | لینک کمکی
 به نقل از گیگادانلود

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت