روش های بدست آوردن جم بازی کلش اف کلنز

9 مارس 2024
رپورتاژ آگهی
4,939 بازدید
بدون نظر

روش های بدست آوردن جم بازی کلش اف کلنز

بازی کلش اف کلنز یکی از محبوب‌ترین عناوین منتشرشده توسط کمپانی سوپرسل است که در میان گیمرهای موبایل نام شناخته‌شده‌ای به‌شمار می‌رود. در این بازی شما باید با ساخت دهکده خود و حمله به روستاهای دیگر سعی کنید به قدرتمندترین قبیله تبدیل شوید. همانطور که می‌دانید این بازی دارای سه ارز پراهمیت به نام‌های اکسیر، طلا و جم است. از میان این آیتم‌ها، جم یا جم کمیاب‌ترین ارز بازی به‌شمار می‌رود. روش‌های زیادی برای به دست آوردن جم بازی کلش اف کلنز به صورت رایگان وجود دارند که در ادامه این راهنما آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

جم بازی کلش اف کلنز چه کاربردی دارد؟

جم بازی کلش اف کلنز چه کاربردی دارد؟

پیش از آنکه به سراغ بررسی روش های‌های جمع‌آوری جم بازی کلش اف کلنز برویم، کمی با مزیت‌های این ارز آشنا می‌شویم. جم یا جم بازی کلش اف کلنز، در حقیقت ارز پریمیوم این بازی به‌شمار می‌رود و در موارد زیادی به پلیرها کمک می‌کند. بازیکنان در ابتدا بازی را با ۵۰۰ جم آغاز می‌کنند. البته در ادامه بازی می‌توانند به چندین روش مختلف که در بخش‌های بعدی به آن‌ها می‌پردازیم جم به دست بیاورند. به دست آوردن جم بازی کلش اف کلنز از طریق خرید آن با پرداخت پول نیز امکان‌پذیر است که این شرایط را فروشگاه‌های داخلی نظیر ونوم استور برای کاربران ایرانی فراهم کرده‌اند.

همانطور که اشاره شد، جم بازی کلش اف کلنز مزیت‌های زیادی برای پلیرها دارد. برای مثال می‌توانید دهکده خود را با آیتم‌های کازمتیک یا تزئینی مانند پرچم، مجسمه و غیره زیباتر نشان دهید. خرید طلا، اکسیر و اکسیر سیاه از دیگر کاربردهای جم بازی کلش اف کلنز به شمار می‌رود. از جم بازی کلش اف کلنز همچنین می‌توانید برای اتمام ساخت یا آپگرید سازه‌های موجود در دهکده استفاده کنید یا ویرانه‌های ساختمان‌ها را تعمیر کنید.

افزایش سرعت ساخت، تولید و آپگرید ماشین‌ها و معادن مانند معدن طلا، کالکتور اکسیر و اکسیر سیاه از دیگر مزیت‌های این ارز محسوب می‌شوند. ریکاور کردن هیروها و افزایش مقدار سلامت آن‌ها نیز از کاربردهای جم کلش اف محسوب می‌شود. این‌ موارد تنها چند نمونه از کاربردها و مزیت‌های جم بازی کلش اف کلنز هستند. در بخش بعدی روش‌ها و انواع روش های جمع‌آوری جم بازی کلش اف کلنز را شرح خواهیم داد.

بازی کلش اف کلنز

انواع روش های به دست آوردن جم بازی کلش اف کلنز

جم بازی کلش اف کلنز به روش‌های مختلفی در بازی به دست می‌آید؛ برای مثال می‌توانید با کامل کردن اچیومنت‌ها و میشن‌ها یا از بین بردن موانع، جم به دست بیاورید. در ادامه این روش های‌ها و روش‌ها را بررسی خواهیم کرد.

به دست آوردن جم بازی کلش اف کلنز با از بین بردن موانع در هوم بیس

یکی از روش‌های به دست آوردن جم در بازی کلش اف کلنز، از بین بردن موانع است. این موانع (Obstacles) که شامل سنگ‌ها و گیاهان می‌شوند، در حقیقت منبعی برای به دست آوردن جم به‌شمار می‌روند. از بین بردن و پاکسازی موانع نه‌تنها به شما اکس‌پی می‌دهد، بلکه تا حدود ۶ جم نیز به ذخیره شما اضافه می‌کند. البته ممکن است گاهی با پاکسازی موانع هیچ جمی دریافت نکنید. برخی از موانع با نام جم باکس (Gem Box) شناخته می‌شوند و پاکسازی آن‌ها ۲۵ جم به شما می‌دهد. البته این موانع بسیار کمیاب هستند. پاکسازی گیاهان اکسیر و برداشتن سنگ‌ها طلا مصرف می‌کند.

به دست آوردن جم بازی کلش اف کلنز با کامل کردن تسک ها و اچیومنت‌ ها

با کامل کردن تسک‌های بازی و اچیومنت‌هایی که برایتان در نظر گرفته شده است، می‌توانید جم بازی کلش اف کلنز به دست بیاورید. آپگرید کردن ساختمان‌ها، دفاع در برابر حملات، پیروز شدن در بتل‌ها و به دست آوردن طلا و دیگر اچیومنت‌های موجود در بازی، به شما جم پاداش می‌دهند. هرچه تسک‌هایی که انجام می‌دهید پرچالش‌تر باشند، جم‌های بیشتری به دست می‌آورید. با کامل کردن تمام اچیومنت‌های موجود در بازی، می‌توانید در مجموع ۸۶۳۷ جم به دست بیاورید. هر اچیومنت دارای سه مرحله است که در هر مرجله جوایز نیز بیشتر خواهند شد.

یکی از باارزش‌ترین تسک‌ها و اچیومنت‌هایی که در بازی کلش اف کلنز وجود دارد، مبارزه با پلیرهای دیگر است. شما می‌توانید از این طریق هزاران جم به دست بیاورید. برای مثال از طریق اچیومنت (Sweet Victory) می‌توانید با بردن تروفی‌ در بتل‌های مختلف، جم به دست بیاورید. با بردن ۱۲۵۰ تروفی، ۴۵۰ جم به شما پاداش داده خواهد شد.

اچیومنت (Unbreakable) نیز از دیگر روش‌های به دست آوردن جم بازی کلش اف کلنز به‌شمار می‌رود. با دفاع در برابر ۱۰۰ اتک دشمن می‌توانید ۱۰۰ جم به دست بیاورید. یکی دیگر از تسک‌های این دسته (Friends in Need) نام دارد که همانطور که از نام آن مشخص است، باید با فراهم کردن نیرو به متحدان خود کمک کنید. دونیت کردن ۲۵ هزار نیرو، ۲۵۰ جم به شما پاداش خواهد داد.

در لیگ آل استار (League All-Star) نیز می‌توانید با پیش‌روی در لیگ، جم به دست بیاورید. جوین شدن در لیگ کریستال (Crystal League) ۲۵۰ جم، رسیدن به مستر لیگ (Master League) ۱۰۰۰ جم و کسب عنوان قهرمانی یا چمپین (Champion) ۲۰۰۰ جم برای شما پاداش خواهد داشت. فایر فایتر (Firefighter) اچیومنت دیگری است که در آن با نابود کردن برج‌های جهنمی (Inferno Towers) دشمن می‌توانید جم به دست بیاورید. از بین بردن ۵۰۰۰ برج جهنمی، به شما ۱۰۰۰ جم پاداش می‌دهد.

در اچیومنت وار هیرو (War Hero) می‌توانید با برنده شدن ستاره برای کلن خود در بتل‌ها جم به دست بیاورید. کسب ۱۰۰۰ ستاره به شما ۱۰۰۰ جم پاداش می‌دهد. مسابقات (Spoils of War) از دیگر اچیومنت‌هایی هستند که می‌توانید با شرکت در آن‌ها و به دست آوردن طلا از کلن وار، جم پاداش بگیرید. با به دست آوردن ۱۰۰ میلیون طلا، هزار جم به دست خواهید آورد.

به دست آوردن جم بازی کلش اف کلنز

به دست آوردن جم بازی کلش اف کلنز از طریق معدن جم

یکی از سازه‌های مهم در بیلدر بیس، معدن جم (Gem Mine) نام دارد. معدن جم در تاون هال ۴ قابل دسترس است. همانطور که از نام این سازه پیدا است، می‌توانید جم‌های تولید شده از آن را برداشت کنید. با آپگرید کردن معدن جم، میزان تولید آن افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین می‌توانید از (Clock Tower) برای افزایش سرعت تولید جم نیز استفاده کنید.

به دست آوردن جم بازی کلش اف کلنز از طریق برداشتن موانع خاص

هرسال، بازی کلش اف کلنز در ایونت‌هایی از موانع جدید رونمایی می‌کند؛ بالن‌های سالگرد، بالن‌های تولد، درخت کریسمس و موانع هالووینی چند نمونه از این موانع به‌شمار می‌روند. پلیرها می‌توانند با خرج کردن مقداری طلا و اکسیر این موانع را از میان بردارند و در ازای آن جم به دست بیاورند.

به دست آوردن جم بازی کلش اف کلنز از طریق فروش آیتم های جادویی

اگر به صورت فعال در کلن گیمز (clan Games) شرکت کنید و آیتم‌های جادویی به دست بیاورید، می‌توانید معجون‌های جادویی را در ازای دریافت جم بفروشید. این روش های به نحوه عملکرد شما در کلن گیمز و جایزه‌ای که از آن‌ها به دست می‌آورید بستگی دارد.

به دست آوردن جم بازی کلش اف کلنز از طریق عضویت در الیت کلن

عضویت در الیت کلن یکی از روش‌های به دست آوردن جم بازی کلش اف کلنز به‌شمار می‌روند که نیازمند داشتن مهارت بالایی در بازی است. همانطور که از عنوان الیت کلن (Elite Clan) پیدا است، بازی کلش اف کلنز به پلیرهای برتر سه کلن برتر بازی جم رایگان جایزه می‌دهد. کلن‌ برتر ۵۰ هزار جم، کلن دوم ۳۰ هزار و کلن سوم ۱۵ هزار جم دریافت می‌کنند. این جم‌ها به صورت مساوی بین ۲۰ بازیکن برتر هر کلن تقسیم می‌شوند.

به دست آوردن جم بازی کلش اف کلنز از طریق کامل کردن ایونت ها

شرکت کردن در ایونت‌های بازی و به اتمام رساندن آن‌ها روش دیگری برای به دست آوردن جم بازی کلش اف کلنز به صورت رایگان است. با شرکت کردن در این ایونت‌ها می‌توانید تا ۲۵۰ جم و ۶۰۰ اکس‌پی به دست بیاورید.

سخن پایانی

جم بازی کلش اف کلنز با مزیت‌ها و کاربردهای فراوان، نقش مهمی در ارتقا سطح شما در بازی دارد. از آپگرید ساختمان‌ها و نیروها گرفته تا به دست آوردن منابع باارزش دیگر. در این راهنما سعی کردیم انواع روش های به دست آوردن جم بازی کلش اف کلنز را به شما آموزش دهیم تا بتوانید بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای و به صورت رایگان جم به دست بیاورید. اگر هم قصد دارید در مدت زمان کوتاه‌تری تعداد زیادی جم به ذخیره خود اضافه کنید، می‌توانید خرید جم بازی کلش اف کلنز را از وبسایت فروشگاه ونوم تجربه کنید. با خرید از ونوم استور می‌توانید جم بازی کلش اف کلنز را با قیمت مناسب خریداری کرده و به صورت آنی تحویل بگیرید.

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت