مداد

دانلود رایگان کتاب اثر مرکب پی دی اف رایگان

2 ژانویه 2024
دانلود کتاب
144 بازدید
بدون نظر

دانلود رایگان کتاب اثر مرکب

دانلود رایگان کتاب اثر مرکب پی دی اف رایگان

کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی نویسنده محبوب و سخنران مشهور اهل آمریکا در سال 2010 به انتشار رسید. چیزی که بیش از همه باعث محبوبیت این کتاب شد، راهکارهای جالب و توصیه به انتخاب‌ آگاهانه و  قدم‌های کوچک و ساده برای رسیدن به موفقیت‌های غیر‌قابل باور است. کتابی در زمینه موفقیت و توسعه‌فردی که با روش‌هایی ساده عملی رسیدن به اهداف را امکان‌پذیر می کند. از جمله دستورالعمل‌های این کتاب به وجود آوردن عادت‌های کوچک مفید، حذف کردن عادات منفی و تثبیت میزان پیشرفت‌ها است. در واقع با عملکردی راهبردی مواجه هستیم که به ما یاد می‌دهد چگونه با تلاش‌های به ظاهر کوچک اما مداوم، تغییرات بزرگی را ایجاد کنیم.

دانلود کتاب اثر مرکب رایگان پی دی اف فصل اول + معرفی کتاب

جهان پیشرفته برخلاف همه مشکلاتی که به همراه داشته، محیط رقابتی شدیدی برای توسعه در زندگی و کسب‌وکار و به صورت کلی جنبه‌های مختلف زندگی انسان‌ها به وجود آورده است. بعضی افراد از این فرصت‌های بزرگ بهره می‌گیرند. در راه پیشرفت از همه توان و قدرت خود به درستی استفاده می‌کنند. اما برخی دیگر از این قافله عقب می مانند چرا که راه و رسم درست آن را به خوبی یاد نگرفته‌اند. تربیت خانواده، عقاید، فرهنگ و رسوم اجتماعی و روی هم رفته نوع پرورش فکری ما اثر به سزایی در میزان پیشرفت‌ ما دارد. اما می‌توانیم از یک نقطه به بعد دلایل توقف‌ها و شکست‌هایمان را مورد بررسی قرار دهیم.

کتاب اثر مرکب یکی از بهترین آثار ارزشمندی است که دلیل همه مشکلات و گرفتاری‌ها در راه نیل به اهداف مجسم‌شده ما‌را نمایش می دهد. بدون تردید یکی از برترین کلیدهای موفقیت بهره‌برداری از تجربه‌های انسان‌های موفق تاریخ است. اینکه چه راه‌هایی را انتخاب کرده و با چه موانع و مشکلاتی دست و پنجه نرم کرده اند. علت اصلی این شکست‌ها در کجا نهفته بوده که از دیدشان پنهان مانده است. از همه مهم‌تر به باور آنها بهترین راه برای اینکه اطمینان حاصل کنیم همیشه در مسیر ترقی هستیم چیست؟ چه خطاهایی را نباید غیرارادی مرتکب شویم؟ چه گزینه‌هایی امکان دارد از ذهن مان پنهان بماند؟ اصلا راه و رمز موفقیت در زندگی و ماندگار شدن نام این افراد چیست؟

اثر مرکب چیست؟

دارن هاردی در این کتاب با ارزش روشی را بررسی می کند که در آن می‌توان با دسته‌ای از اهداف کوچک هوشمندانه، پاداش‌ها و موفقیت‌های بزرگی ایجاد کرد. سیستمی که با اثر مرکب تغییراتی بنیادی را رقم می‌زند. دارن هاردی در این کتاب 6 اصل اساسی برای رسیدن به خود آرمانی را با بیان صریح و روان توضیح می‌دهد.

کتاب انگیزشی

کتاب انگیزشی

رازهایی در مورد کتاب اثر مرکب که باعث شهرت آن شده اند

کتاب اثر مرکب به خاطر فاش کردن رموز زندگی شخصیت‌های موفق طی سال‌های اخیر بسیار مورد توجه واقع شده است. آیتم‌های متفاوتی در حوزه توسعه‌فردی و جلوگیری از اشتباهات در این کتاب جای داده شده که برخی از آن‌ها بسیار حائز اهمیت هستند. به عنوان مثال آیا می‌دانستید که نقطه آغاز شما برای ایجاد شانس موفقیت‌های بزرگ آگاهی از انتخاب‌هایی است که گاهی ممکن است شما را از هدف‌تان دور کند. به این دلیل باید از انتخاب‌های امروزتان کاملا مطلع باشید تا در مسیر پیش‌روی بتوانید انتخاب‌های مناسب‌تری داشته باشید.

یکی دیگر از موارد جالبی که باید به آن اشاره کرد، ثبت کردن پیشرفت‌ها و خطاهای شماست که باعث می‌شود بدانید نقاط قوت و ضعف در مسیرتان کجاها قرار دارند و در صورت لزوم جای آن‌ها را تغییر دهید. البته جادوی چنین اقدامات ساده‌ای فقط در نوشتن آن‌ها نیست، بلکه این اقدامات مکرر سبب انگیزش معجزه اثر مرکب می شود. در حقیقت راز بزرگ این کتاب انگیزشی این است که نشان می‌دهد افراد موفق‌ چه کارهایی انجام می دهند که ناموفق‌ها به انجام آن‌ها تمایلی ندارند. این مسئله دقیقا به موقعیت‌هایی از زندگی مربوط می‌شود که با انتخاب‌های پرچالش و یا خسته کننده سر و کار دارید.

جادوی اثر مرکب

جادوی اثر مرکب

تحولی با سرعت ملایم و پیوسته

یکی از خصموصیت‌های برجسته کتاب اثر مرکب که آن را به نسبت دیگر کتاب‌های توسعه فردی و موفقیت مجزا ساخته، واقعیت‌گرایی و دور بودن از شعارهای مثبت گرایی آرمانی است. این کتاب به ما یاد می‌دهد که چگونه رفتارها و عادت‌های خود را تثبیت کنیم. “رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود، رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود” به سوی تغییرات آهسته اما پیوسته بروید. آنچه دقیقا اثرات شگرف مرکب شدن نتایج کارهایتان را به دنبال خواهد داشت. تغییرات بسیار پیش پا افتاده و ساده که نهایتا نتایج دور از تصور را به ارمغان می‌آورند. احتمالا تصورش برایتان دشوار خواهد بود که نیازی نباشد کارهای بسیار سخت انجام دهید. مثلا روزی بیش بر 10 ساعت کار کنید. فقط کافی است روزی یک هزارم بهتر شوید.

رسیدن به هر موفقیتی ممکن است

کتاب اثر مرکب به شما می گوید که رسیدن به هر هدفی امکان‌پذیر است. هیچ رویایی دور از ذهن نیست. البته یک شرط مهم نیز دارد و آن قدرتمند بودن اراده شما و انتخاب اهداف درست است. چنانچه آرزوهای شما به اندازه ‌کافی منطقی و استوار نباشند، تعهد شما برای گام‌های اجرایی آن به اندازه کافی محکم نخواهد بود.

منبع: سرزمین دانلود

برچسب ها

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت