مداد

تست شخصیت با نقاشی درخت

3 ژوئن 2011
فال و طالع بینی
21,267 بازدید
2 نظر

دست نگه دارید !!! قبل از اینکه این مطلب را ببینید اول یک قلم و کاغذ بردارید و یک درخت بکشید، هر طور که دلتان میخواهد سپس درختی را که کشیده اید با درختان زیر مقایسه کنید و ببینید بیشتر شبیه کدام یک است. بعد شرح مربوط به آن درخت را بخوانید تا درباره خود و روحیه تان چیزهای جدید کشف کنید و برای اینکه اطرافیانتان را بهتر بشناسید از آنها نیز میتوانید بخواهید که درختی ترسیم کنند. ۱۶ درخت در این تست وجود دارد و در این تست ، روحیه شما را بر اساس طرحی که ترسیم نموده اید تجزیه و تحلیل میشود. درخت شماره ۱ – شاخه های انبوه و گره خورده :
شما از نظر منطق و اندیشه به اندازه کافی بالغ شده اید و میتوانید تعادل را در زندگیتان برقرار کید زیرا احساسات مهاجمانه و افراطی و خواسته های نامعقول ندارید .
شما اصلا” جاه طلب و افزون خواه نیستید ، از رقابت با اطرافیان خوشتان نمیاید و بیش از حد به خانه و خانواده خود وابسته هستید .
شما در مراحل سخت و بحرانی مشکلات را به خوبی تحمل میکنید زیرا نوعی خاصیت انعطاف پذیری و انفعالی در طبیعت شما وجود دارد .
شما در اغلب مواقع دارای آرامش ذهنی هستید و بدخواهان و حسودان ممکن است  این آرامش ر ناشی از سستی و تنبلی شما بدانند .

درخت شماره ۲ – درختی با سایه های هاشور زده :
این نقاشی از درخت از یک ترس یا نگرانی در ضمیر پنهان شما حکایت میکند ، ممکن است شما نگران از دست دادن شخصی باشید یا از این بترسید که آرزوها و نقشه هایتان به حقیقت نرسند .
شما دارای حس عدم اعتماد به نفس میباشید و همین احساس باعث میشود اغلب در انجام کارها احساس بی کفایتی نمائید .
سعی کنید تمام ترس های بیهوده را از وجودتان دور سازید تا راحت شوید و از احساس زندگی کردن در زیر ابرهای یاس و نا امیدی خلاص گردید .

درخت شماره ۳ – درخت سرو ، درخت کاج :
نقاشی نمودن این نوع درخت نشان میدهد که شما نمیتوانید با آدم های الکی خوش و بی بند و بار کنار بیایید ، کمی بدبین هستید و معتقدید نباید  از روی ظاهر افراد درموردشان قضاوت کرد .شما دارای عقاید محکم و پابرجایی هستید ولی قدرت این را ندارید که عقایدتان را با آرامش و نرمش به دیگران بقبولانید .
رشته ای از تلخی در وجودتان است که شما را فردی بدخلق و نچسب نشان میدهد و البته شاید این روحیه ناشی از تجربه های تلخی است که در گذشته خود داشته اید .
شما باید روحیه خود را اصلاح نمائید ، تلخی ها را از بین ببرید و خاطرات بد گذشته را بدست فراموشی بسپارید و از مردم و زندگیتان با رویی خوش استقبال کنید .

درخت شماره ۴ – درخت میوه :
اگر درخت نقاشی شما دارای میوه باشد باید گفت که شما گرفتار نوعی غم خوردن مطبوع در وجودتان هستید و از اینکه گاهی غمگین شده و در افسردگی غرق شوید و غبار اندوه بر صورتتان بنشیند لذت میبرید .
شما در عین حال بسیار مشتاق جلب توجه اطرافیانتان هستید و برای این جلب توجه گاهی دروغ های کوچکی نیز میگوئید و گاهی از آنها نیز دروغ هایی میشنوید اما چون این دروغ ها شیرین و پر از رویاهای مورد علاقه شما هستند انها را میپسندید !
اگر میوه های درخت را رسیده و درحال افتادن کشیده اید یعنی احساس میکنید کسی که دوستش دارید میخواهد شما را ترک کند .

درخت شماره ۵ – شاخه های حلقه حلقه :
شما فردی با تمایلات قوی و محکم نسبت به آزادی های فردی هستید ، البته تا حدود زیادی نیز فردی منزوی و درون گرایید و شخصیت خودتان را کاملا” بدور از کنترل دیگران قرار میدهید و به ندرت تحت تاثیر سایرین قرار میگیرید .
شما همواره میکوشید طوری زندگی کنید که ایده آل خودتان است و به همین دلیل دوستانتان را با روشن بینی و دقت کافی برمیگزینید ولی معاشرت هایتان با انها هرگز از حد و مرزی که تعیین کرده اید نمیگذرد .
اعتماد به نفس شما نیز قابل احترام و تحسین است .

درخت شماره ۶ – شاخه های برهنه و نوک تیز :
شما همیشه در حالت تدافعی هستید و حس میکنید دیگران میخواهند به نوعی به شما حمله کنند و به همین دلیل در بیشتر موارد دست پیش را میگیرید و قبل از هر اقدام از طرف آنها خودتان حمله را آغاز میکنید .
میتوان گفت که در شخصیت شما خارهایی هست که خیلی راحت حاضرید آن را به روح و جان اطرافیانتان وارد نمائید .
این خارها در ضمن نشان دهنده بخشی از طبیعت شماست که تلخی کلام و رفتار غیر دوستانه شما را موجب میشود .
سعی کنید آرامش داشته باشید و به ضمیر ناخوداگاه خود اجازه دهید شما را در جهت دوست داشتن دیگران و خوبی ها هدایت نماید تا برای همه فردی محبوب و دوست داشتنی شوید .
خوشبختانه استعداد مهربانی کردن و خوب بودن در ذات شما وجود دارد و شما فقط باید آن را پرورش دهید .

درخت شماره ۷ – شاخه های رو به پایین :
این درخت متاسفانه از خوشحالی باطنی نقاشش حکایت نمیکند .
شما در احساس کلی خودتان از زندگی نتوانسته اید تعادل برقرار کنید ، شما در لحظه ای تصمیم میگیرید و واکنش هایتان نیز حساب شده نمیباشد .
شما در یک لحظه میتوانید تحت تاثیر احساسات خودتان قرار بگیرید و برای شما وقت صرف کردن برای تصمیم گیری بسیار دشوار است و در صورتیکه برای تصمیم گیری وقت زیادی لازم باشد از ان صرف نظر میکنید .
زمانیکه اوضاع زندگی کمی سخت و مشکل میشود شما صبر و کنترل اعصاب خود را به سرعت از دست داده و خود را بدون تامل در اختیار احساساتتان قرار میدهید . 

درخت شماره ۸ – خطوط و شاخه های افقی :
اگر شاخه های درخت نقاشیتان را درهم و برهم ، نامنظم و غیر متعادل رسم کرده اید نشان میدهد که در شخصیتتان رگه هایی از احساس شوخ طبعی ، نشاط و لذت بردن از زندگی وجود دارد .
انسان ها تغییر پذیرند و روحیات شما نیز مانند هوای بهار زیاد قابل پیش بینی نیست و ممکن است شما لحظه ای شاد و لحظه ای اندوهگین شوید .
شما در بیشتر لحظات ناشکیبا هستید ، بدون تفکر تصمیم میگیرید و دوست دارید هرچه را که اراده میکنید بلافاصله انجام شود .
شما دوستان ثابتی ندارید زیرا اغلب در حال تغییر دوستان میباشید و دوستدار تازگی ها هستید و در شخصیت شما نوعی بی هدفی وجود دارد .

درخت شماره ۹ – تنه محکم با شاخه های کم :
شما دارای اعتماد به نفس فراوانی بوده و در مجموع از خودتان بسیار راضی هستید و هیچ کس و هیچ چیز نمیتواند به اعتماد به نفس آهنین شما خللی وارد کند .
شما برای دل خودتان زندگی میکنید و هرگز نگران طرز تفکر و احساس دیگران در مورد خود نیستید و آشکار است که مردم در ذهن شما جای مهمی ندارند و جز برای فخر فروشی و یا ایجاد حس احترام و بزرگی برای خودتان آنها را نمیخواهید .
شما فردی خودخواه ، یکدنده و غیر قابل نفوذ هستید و به مال و ثروت خود خیلی مینازید و با مباهات به آنها از اندیشه اجتماعی و زندگی مردم دور میشوید .

درخت شماره ۱۰ – تنه باریک و بلند با شاخه های خشک :
در طبیعت شما تمایل بسیار زیادی به خودنمایی وجود دارد و همین تمایل انگیزه ای قوی برای تشویق شما به روشنفکر بودن و تافته جدا بودن شده است .
شما دوست دارید به ایده های جنجالی و تازه بپردازید و با یاری آنها و بعضی کارهای به اصطلاح روشنفکرانه خود را مورد توجه مردم قرار دهید .
با این حال معمولا” شور و اشتیاق شما در مواجهه با چیزهای تازه خیلی فصلی است و هرگز عقیده ای را تا رسیدن به کمال آن دنبال نمیکنید .

درخت شماره ۱۱ – تنه شکافته و زخمی :
نقاشی شما به وضوح نشان میدهد که دائم تلاش میکنید تجربه ای بد را از ذهن تان دور کنید اما ضمیر ناخوداگاه شما در حفظ آن یاد و خاطره پافشاری میکند و همین امر شما را دچار تعارض و ناراحتی روحی ساخته است .
شما میتوانید از راه معاشرت بیشتر با مردم و پرداختن به برنامه های تازه و متنوع خیلی زود این خاطره های تلخ را از ذهنتان برانید و به اندوه ها و ناراحتی ها پایان دهید ، به شرط اینکه خودتان نیز این را بخواهید و صادقانه با خود بیاندیشید و نسبت به آینده تان خوشبین باشید 

درخت شماره  ۱۲ – درختی با تنه قیف مانند :
شما شخصی بسیار پر انرژی و فعال هستیدو در هر جمعی که شرکت کنید روح زندگی به آن جمع میبخشید .
شما دارای زندگی اجتماعی بسیار شلوغی هستید و اطرافتان را آنقدر دوست و رفیق گرفته است که تمام ساعات شما پر شده و لحظه ای نیز تنها نیستید .

درخت شماره ۱۳ – درختی با تنه اریب :
شما زیاد احساس اطمینان نمیکنید و اغلب نگران چیزهای جزیی و بی اهمیت هستید و بخاطر اندکی کج و راست بودن هر چیز حرص و جوش میخورید و خودتان را آزار میدهید .
شما از تنوع به شدت متنفرید و دوست دارید در زندگی شما همه چیز مرتب و منظم باقی بماند زیرا این کار به شما احساس امنیت و اطمینان میدهد . 

درخت شماره ۱۴ – درختی در یک جزیره :
شما اغلب احساس تنهایی میکنید و اشتیاق زیادی برای برخورداری از امنیت عاطفی و برقراری تعادل در زندگی احساسیتان دارید .
شما گاهی اوقات دوستی کردن را بسیار دشوار میبینید و به همین دلیل و علیرغم  اشتیاق فراوان برای داشتن یک زندگی عاطفی پربار در لحظه انتخاب تنهایی را بر می گزینید ، سعی کنید با این مشکل تان مبارزه کنید و بیشتر معاشرتی و اجتماعی باشید .

درخت شماره ۱۵ – درختی با خطوط نقطه چین :
اگر شما درختی را بصورت نقطه چین کشیده اید پس از جهت عاطفی و احساسی ادمی بی پروا ، نترس و غیر قابل کنترل هستید .
شما اغلب بدون هیچ گونه ملاحظه ای خود را با ماجراها و رابطه هایی که پایان مشخصی ندارند دگیر میکنید بدون آنکه از عاقبت انها هراسی به دلتان راه دهید .
تصمیمات شما در اغلب موارد ناگهانی و بدون فکر در مورد نتیجه احتمالی آن است .

درخت شماره ۱۶ – درختی با ریشه های بلند :
اگر برای درخت تان ریشه کشیده اید یعنی تنها چیزی که در زندگی شما اهمیت دارد امنیت خاطر است ، شما در طبیعت خود واقع گرا و هشیار هستید و همیشه به گونه ای رفتار میکنید که این امنیت را داشته باشید .
شما در زندگی عاطفی خود تعادلی میان خواسته ها دل و خواسته های عقل برقرار میکنید و به همین دلیل نیز رابطه عاطفی شما از بیشتر جنبه ها به جای گرما و هیجان ، خشک و سرد میباشد .

  • منوننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن خیلی دقیق گفت همه چی یو برام مشخص کرد

  • rastesh man hameye derakhtaro khondam didam be hamash mikhoram

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت