بهترین سرورهای فروشگاهی | نقش سرورها در بازاریابی کسب‌وکارها

2 آوریل 2024
گوناگون
147 بازدید
بدون نظر

بهترین سرورهای فروشگاهی | نقش سرورها در بازاریابی کسب‌وکارها

نقش بهترین سرورهای فروشگاهی در جذب مشتریان و افزایش شهرت برند

با رشد بازاریابی دیجیتال و به‌کارگیری ابزارها و امکانات آنلاین برای ارائه خدمات سریع و مقرون‌به‌صرفه به مشتریان، استفاده از خدمات الکترونیکی در صدر اولویت‌های فروشگاه‌ها و کسب‌وکارها جای گرفته است. سرورهای فروشگاهی با رفع موانع موجود برای دیجیتال مارکتینگ و افزایش رضایت مشتریان، باعث افزایش شهرت برند فروشگاه‌ می‌شوند. انتخاب سرور فروشگاهی مناسب ضمن کمک به پشتیبانی قوی و دریافت باکیفیت‌ترین خدمات، امکان استفاده از انواع نرم‌افزارها و سخت‌افزارها را برای ارتقای وب‌سایت فروشگاه‌ها به وجود می‌آورد.

بهترین سرورهای فروشگاهی

سرور فروشگاهی چیست؟

راز موفقیت فروشگاه‌های اینترنتی و آنلاین‌شاپ‌ها ارائه خدمات سریع و دسترسی 24 ساعته است. در چنین شرایطی استفاده از سرورهای فروشگاهی مناسب بهترین گزینه برای کسب‌وکارها به‌شمار می‌آید. فروشگاه‌ها با خرید سرور اختصاصی یا خرید سرور مجازی داده‌های آنلاین خود را ذخیره می‌کنند و در سریع‌ترین زمان در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

خرید هاست یا سرور فروشگاهی، همه امکاناتی را که فروشگاه‌ها برای موفقیت نیاز دارند را به آن‌ها عرضه می‌کند. سرورهای فروشگاهی با برخورداری از انعطاف‌پذیری و سرعت بالا، ظرفیت پذیرش بازدیدکنندگان وب‌سایت را بالاتر می‌برند و صاحبان کسب‌وکارهای اینترنتی می‌توانند با به‌کارگیری بهترین استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ، بدون نگرانی از افت سرعت یا کاهش کیفیت خدمات، به رشد شهرت برند خود بپردازند.

نقش انتخاب بهترین سرور فروشگاهی در بهینه‌سازی وب‌سایت‌های فروش

راه‌اندازی یک تجارت الکترونیک با چالش‌های مهمی روبه‌رو است. این موضوع با وجود اهمیت فوق‌العاده اصلا آسان نیست و فروشگاه‌ها برای توانایی رقابت با دیگر رقبای خود باید در ابتدا خدمات آنلاین خود را گسترش و ارتقا دهند. به همین دلیل انتخاب بهترین سرور فروشگاهی با تاثیرگذاری مستقیم بر جذب مشتریان، عاملی مهم در افزایش سود کسب‌وکارها به‌شمار می‌آید.

نقش انتخاب بهترین سرور فروشگاهی

بر همین اساس دلایل انتخاب بهترین سرور فروشگاهی عبارت‌اند از:

 • سایت‌های کند مشتریان خود را از دست می‌دهند
 • وب‌سایت‌ها با سرعت و سادگی بیشتری راه‌اندازی می‌شوند
 • پردازش سریع و ایمن پرداخت‌ها امکان‌پذیر می‌شود
 • زمان عدم دسترسی یا قطع سایت به حداقل می‌رسد

بهترین سرورهای فروشگاهی چه ویژگی‌هایی دارند؟

فرقی نمی‌کند از هاست ویندوز ایران برای فروشگاه‌های خود استفاده کنید یا انتخاب شما خرید هاست ویندوز آلمان باشد. استفاده مداوم از تلفن همراه و اینترنت، خرید اینترنتی را به ابزاری سریع و مطمئن برای انواع خدمات شهری تبدیل کرده است.

به همین دلیل فروشگاه‌ها برای حفظ و ارتقای خود در جایگاه رقابت با دیگر رقبا باید از زیرساخت‌هایی استفاده کنند که کیفیت خدمات‌رسانی وب‌سایت‌هایشان را ارتقا دهند. به‌طورکلی انتخاب بهترین سرور فروشگاهی باید بر اساس معیارها و استراتژی‌های تبلیغاتی و نیازهای جامعه هدف مشتریان شما باشد.

بر همین اساس ویژگی‌های برترین سرورهای فروشگاهی عبارت‌اند از:

 • دسترسی همیشگی و بدون قطعی: حتی با وجود تغییرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری وب‌سایت‌ها به‌عنوان حلقه ارتباط مهم با مشتریان حتما باید 24 ساعته فعال باشند
 • سرعت اتصال: این معیار در رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها برای موتورهای جست‌وجو نقشی مهم بر عهده دارد و به رشد بازاریابی کسب‌وکارها کمک می‌کند
 • برخورداری از پروتکل‌های امنیتی پیشرفته: به‌کارگیری زیرساخت‌های امن بر اساس استانداردهای امنیتی PCI وب‌سایت‌ها را در برابر هک و خطرات احتمالی حفظ می‌کند
 • پشتیبان‌گیری منظم و اتوماتیک: سرویس‌های پشتیبان بهترین سرورها از داده‌های وب‌سایت در زمان خرابی‌های سخت‌افزاری یا مشکلات هکری محافظت می‌کنند
 • مقیاس‌پذیری مطلوب: سرورهای فروشگاهی با ارائه سرورهای ابری با آپتایم بالا و یکپارچه‌سازی امکان استفاده انعطاف‌پذیر از زیرساخت‌ها را برای کسب‌وکارها به وجود می‌آورد
 • امکان ارتقا: سرورهای فروشگاهی معتبر امکان ارتقا سرویس‌ها را فراهم می‌کنند
 • پهنای باند و فضای دیسک کافی: فضای ذخیره‌سازی سرورها از مهم‌ترین امکانات برای ذخیره‌سازی گرافیک‌ها، ویدئوها، پایگاه‌های اطلاعاتی مشتریان و … هستند
 • کنترل پنل مناسب برای مدیریت وب‌سایت: سرورهای فروشگاهی برتر امکاناتی مختلف برای مدیریت و تنظیمات پیکربندی سایت ارائه می‌دهند

انواع سرورهای مناسب برای خدمات فروشگاهی

انواع سرورهای مناسب برای خدمات فروشگاهی

بهره‌مندی از خدمات سرورهای فروشگاهی بسیار آسان است. طیف متنوعی از شرکت‌های هاستینگ، پلن‌های متفاوتی را برای کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ در نظر گرفته‌اند. به‌عنوان مثال خرید هاست وردپرس ایران و خرید هاست لینوکس ایران می‌تواند با تاثیرگذاری مستقیم در روند بازاریابی دیجیتال مجموعه‌های فروش، در جذب مشتریان و بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها راهکاری موثر باشد.

همچنین برترین شرکت‌های هاستینگ با ارائه خدماتی متنوع مانند: ارائه گواهینامه SSL، به‌کارگیری قوانین PCI برای ایمن کردن اطلاعات اعتباری، خرید دامنه، ابزارهای مدیریت CMS برای کنترل وب‌سایت، ارائه خدمات فضای ابری عمومی و خصوصی و … بسیاری از نیازهای مجموعه‌های فروش را پاسخ می‌دهند.

یکی از بهترین سرورها برای فروشگاه‌ها، سرورهای اختصاصی هستند. این سرورها رایانه‌هایی مستقل با منابع سخت‌افزاری جداگانه هستند که فقط به یک مجموعه اختصاص داده‌ شده‌اند. در واقع با این سرورها فروشگاه‌ها منابع سرور خود را با مجموعه‌های دیگر مشترک نمی‌شوند. به دلیل برخورداری از سخت‌افزاری قدرتمند، قابل اعتماد، اتصال امن و افزایش سرعت پردازش اطلاعات وب‌سایت، بسیاری از کسب‌وکارهای حرفه‌ای برای جلب رضایت مشتریان و بهبود ارائه خدمات خود، از این سرورها استفاده می‌کنند.

سرور اختصاصی با ایفای نقش تاثیرگذار برای میزبانی وب‌سایت‌ها، برنامه‌ها و خدمات پشتیبان‌‌گیری و ذخیره‌سازی داده‌های مهم، نیازهای کسب‌وکارهای حرفه‌ای برای دیجیتال مارکتینگ را پاسخ می‌دهد. بر همین اساس در ادامه به معرفی مهم‌ترین انواع سرورهای فروشگاهی می‌پردازیم.

سرور فیزیکی

بسیاری از فروشگاه‌ها از امکانات سرور فیزیکی برای خدمات هاستینگ استفاده می‌کنند. این سرور یک رایانه فیزیکی است که سیستم‌عامل ویندوز یا لینوکس دارد. این سیستم‌ها با برخورداری از اندازه‌های بزرگ، نیازمند فضای متمایزی در رک سرور هستند و با دو یا چند پردازنده فیزیکی در پردازش اطلاعات و نگهداری داده‌های فروشگاه‌ها نقش دارند.

سرور مجازی؛ سرور محبوب فروشگاهی

عملکرد سرورهای مجازی شبیه به سرورهای فیزیکی است؛ بااین‌حال امکان اعمال چندین سرور مجازی به مجموعه‌ای از سرورها وجود دارد. این نوع از سرورها یک فضای پارتیشن‌بندی شده درون یک سرور واقعی هستند که در مرکز داده خارج از سایت دیگری قرار می‌گیرند. سرورهای مجازی با تخصیص مجدد منابع، فرایند کاری پویایی را برای فروشگاه‌ها به وجود می‌آورند.

خرید بهترین سرورهای فروشگاه‌های حرفه‌ای از آتنا هاست

خرید بهترین سرورهای فروشگاه‌های حرفه‌ای از آتنا هاست

اگر به دنبال مجموعه‌ای معتبر با پیشرفته‌ترین زیرساخت‌های تکنولوژیک برای ارائه خدمات هاستینگ هستید، آتنا هاست بهترین گزینه است. این مجموعه با ارائه متنوع‌ترین سرویس‌ها برای خدمات هاستینگ، فضای ابری، خرید و ثبت دامنه، ارائه گواهینامه‌های امنیتی و کنترل پنل‌های متعدد برای مدیریت پیکربندی وب‌سایت‌های فروشگاهی نامی معتبر در این صنعت به‌شمار می‌آید. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و شناخت خدمات کامل آتنا هاست، به سایت این مجموعه مراجعه کنید.

برچسب ها

, ,

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت