کتاب رمان " زنهای وحشی آمازون " ترجمه منوچهر مطیعی

18 می 2013
دانلود کتاب
35,255 بازدید
4 نظر

رمان ” زنهای وحشی آمازون ” ترجمه شده توسط منوچهر مطیعی

کتاب زنان وحشی آمازون

Zanhaye Vahshi Amazon | Format: PDF | Page: 771 | Size: 13 MB | Direct Link

خلاصه داستان: در سواحل آمازون قبیله ای زندگی می کند که تمام افراد آن را زنانی زیبا تشکیل می دهند. تابحال هیچ کس موفق نشده به این محل راه یابد چرا که علاوه بر خطرهای زیادی که در راه وجود دارد ، زنهای آمازونی بقدری پر خطر هستند که هیچ بیگانه ای را زنده رها نمی کنند. این کتاب یک رمان یا یک داستان خیالی نیست ، بلکه از زبان شخصی است که ۶ سال تمام در میان این قبیله زندگی کرده است و در نهایت با زیرکی توانسته از میان آنها فرار کند …

دانلود دانلود با لینک مستقیم و حجم ۱۲٫۹ مگابایت
پسورد فایل پسورد فایل: www.3sotdownload.com
لینک منبع منبع: ۳ سوت دانلود

 • به نظر من فن نویسندگی در کتاب رعایت نشده ود و جا داشت که نویسنده با مشورت بیشتر با افراد حرفه ای تر اقدام به نوشتن کنه ولی در کل باید بگم حوادث به قدری غیر قابل پیش بینی بود که ولع خوندن رو ازت نمی‌گرفت. در کل بهترین کتابی نبود که خونده بودم.

 • جناب رضا دوست گرامی که ذهن نویسنده رو مریض روانی سکسی میدونید. در
  علم روانشناسی هیچگاه به همین راحتی این لفظ رو بکار نمیبرند. ذهن مانند
  ندیشه و اعتقاد هم بدون مرز هست و هم سیال. انواع روابط جنسی غیر معمول
  هم که شما از بیرون احیانن اون رو اختلال جنسی قلمداد میکنید زمانی
  اختلال به حساب میاد که یکی از طرفین ازون لذت نمیبرن و ناراضی هستند
  پس به این راحتی نمیشه این لفظ بیمار روانی رو بکار برد

 • سلام ز رضا شما که فکر سالم و بسیار والامرتبه ای داری؟! با این لحن کلام از هر کسی انتقاد می کنی؟ البته اگه بشه اسم چنین توهین و فحاشی شما رو انتقاد گذاشت؟ اگه از کتاب خوشت نیومده چرا تا آخرش خوندی؟! اگه نه پس حق نداری انتقاد کنی و توهین.. برو کتابهای نویسندگان مورد علاقه خودت رو بخون.. شما که توانایی درک بزرگی و اسرار جنگل های آمازون رو نداری برو همون تو آبادی خودتون باغهای خودت رو قدم بزن و لذت ببر.. خجالت هم خوب چیزیه..

 • تمامی این داستان تخیل یک ذهن مریض و روانی سکسی است نویسنده این داستان مطمئناً از هزار کیلومتری جنگل آمازون هم عبور نکرده.
  یه آدم سوسول تو همه اتفاقات جنگی که هیچ شانسی برای زنده موندن نیست بارها و بارها نجات پیدا میکنه!!!!یه جاش نوشته شکستگی ران پا که در عالم متمدن ماهها به طول میکشه در یکی از قبایل وحشی با یه مرهم یک هفته‌ای خوب شد!!!!!

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت