مداد

معرفی فیلم های ترسناکی که واقعا شما را وحشت زده می کنند

18 آوریل 2024
فیلم
90 بازدید
بدون نظر

معرفی فیلم های ترسناکی که واقعا شما را وحشت زده می کنند

در چند دهه اخیر شاهد افزایش تعداد بینندگان فیلم‌های ترسناک بوده‌ایم. امروزه این دسته گروه کثیری از افراد اعم از زن و مرد را تشکیل می‌دهند، حتی در میان آن‌ها نیز نوجوانان نیز دیده می‌شود. اساس این فیلم‌ها آمیختن حس هیجان و ترس‌های بنیادی ما با موضوعات هیجان انگیز است. نویسندگان برای ایجاد یک داستان مهیج از ژانرهای مختلفی کمک می‌گیرند.

در این فیلم‌ها ژانرهای مختلفی مانند درام، ترسناک، وحشت، هیجان و… استفاده می‌شود. به طور معمول، هدف‌های موضوعی متفاوتی از این سری از فیلم‌ها برداشت می‌شود که بسته به نوع فرهنگی است که به آن تعلق دارد مثلا فیلم‌های ترسناک ترکیه که به طور قابل توجهی هم در ایران محبوب هستند، در خلال فیلم به این قضیه اشاره می‌کنند که انجام طلسم‌ها، جادوها و نفرین‌ها پیامدهای منفی را برای کسانی که آن را انجام می‌دهد در پی خواهد داشت. از سری فیلم‌هایی که در ایران در ژانر ترس و وحشت محبوب هستند بیشتر متعلق به کشورهای آمریکا و ترکیه هستند

برای دانلود فیلم های ترسناک بهتر است نسخه دوبله فارسی آنها را تماشا کنید تا بتوانید اکثر توجه خود را به فیلم معطوف کنید و درگیر خواندن زیرنویس نشوید. برای دانلود فیلم ترسناک دوبله فارسی ما به شما نماشات را پیشنهاد می کنیم که به صورت رایگان لینک های دانلود را در اختیار شما قرار می دهد.

فیلم های ترسناک سریالی

اکثر فیلم‌های ترسناک سریالی، که قطعا نام آن‌ها را شنیده‌اید و یا آن را تماشا کرده اید از محبوب‌ترین فیلم‌های دهه اخیر در این ژانر هستند، چند کالکشن عالی از این فیلم‌ها را معرفی می‌کنیم:

1.کالکشن دابه

معرفی فیلم های ترسناکی که واقعا شما را وحشت زده می کنند

سری اول این فیلم سینمایی وحشت آور در سال 2006 به کارگردانی حسن کاراچاداگ انجام شد. این فیلم در کشور ترکیه تهیه شده است و بیانگر یک داستان واقعی است. قسمت اول با این مضمون است که پلیس . دوست صمیمی فرد فوت شده به شدت پیگیر علت مرگ او می‌شوند و در این بین نیروهای خاص و ترسناکی حس می‌شوند. در قسمت دوم که در سال 2009 اکران شد در مورد وضعیت بد اعضای یک خانواده بوده است که سعی دارند از وضعیت بد خود فاصله بگیرند و اوضاع را بهبود ببخشند.

در سری سوم فیلم دابه که در سال 2012 اکران شد، موضوع اصلی فیلم حول این محور است که در یک خانواده سه نفره وضعیت منزل بهم می‌ریزد و مادر خانواده سعی در بهبود شرایط ایجاد شده دارد. در سری چهارم که برای سال 2013 است مربوط به دوستی است که همراه جن گیر به روستا می‌رود تا دوستش را خوب کند. در سری پنجم از این مجموعه، در مورد توهمات یک زن است که همراه همسر خود در یک خانه‌ی عجیب زندگی می‌کنند.تنها کافی است روی دانلود فیلم دابه کلیک کنید تا بنوانید این فیلم را به صورت انلاین تماشا یا دانلود کنید.

2. کالکشن سجین

کالکشن فیلم‌های سجین در شش قسمت گردآوری شده است که هر قسمت آن به طور مجزا بیان کننده‌ی یک داستان ترسناک و مهیج است. این فیلم محصول کشور ترکیه است. سری اول این مجموعه در سال 2014 به نمایش درآمد و آخرین مجموعه آن در سال 2019 به نمایش درآمد.

در سال‌های اخیر تولید‌کنندگان با توجه به در نظر گرفتن سلایق مردم، تولیدات این دسته از فیلم‌ها را افزایش داده‌اند. فیلم‌های ترسناک در قالب‌های متفاوت در قسمت‌های مختلف به تصویر کشیده شده است که برخی از آن‌ها فقط در یک قسمت به نمایش درآمده‌اند و برخی دیگر که ادعا می‌شد بر اساس واقعیت هستند، نیز در قسمت‌های بیشتر از سه تا به اکران عمومی رسیدند.

به طور کلی فیلم‌هایی که بسیار مورد توجه علاقه‌مندان ژانر وحشت قرار گرفته‌اند معمولا در چند قسمت و با فاصله‌های زمانی اکران می‌شوند. در این دسته همانطور که گفتیم فیلم‌های مختلفی از کشورهای متفاوت، در این دسته قرار می‌گیرند. این فیلم‌ها بجز برای افرادی که مشکلات استرسی و هیجان را دارند، یک عامل محرک برای کنترل هیجانات آن‌ها محسوب می‌شود. امروزه این ژانر نیز در ایران بسیار محبوب است. علاوه بر سایت های اشتراک فیلم، سایت‌های زیادی وجود دارند که علاوه بر ارائه زیرنویس‌های چسبیده به سریال، دوبله‌های فارسی آن‌ها را نیز می‌توانید پیدا کنید و از تماشای آن لذت ببرید. برای دانلود فیلم سجین ما به شما نماشات را پیشنهاد می کنیم.

3. کالکشن اره

کالکشن اره جزو آن دسته از فیلم‌های ترسناک است که اولین بار در سال 2003 به کارگردانی جیمز وان و لی ونل ساخته شد در این مجموعه ده قسمت وجود دارد که هیجان و حس ترس را می‌توانید در هر یک از قسمت‌های آن مشاهده کنید. در این مجموعه از کالکشن، شما صحنه‌هایی از جن و شیاطین را نمی‌بینید بلکه با واقعیت‌های ترسناکی مواجه می‌شوید. تصاویر این فیلم هیجان انگیز؛ ترسناک و دلهره آور است. شما صحنه‌هایی از انتقام‌های سخت، بیماری و مرگ را در طی فیلم لمس می‌کنید. پس اگر تحمل دیدن صحنه‌های خشونت آمیز و ترسناک را ندارید دیدن این فیلم برای شما توصیه نمی‌شود. از نکته‌های جذاب این فیلم، روایت منظم داستان سرایی آن است که به خوبی به نمایش درآمده است و شما می‌توانید حس واقعی داستان را لمس کنید.

4. کالکشین احضار

کالکشن فیلم احضار یک مجموعه‌ی 7 قسمتی است که تا سال 2024 اکران شده است. این فیلم سینمایی به کارگردانی جیمز وان انجام شده است و اولین قسمت آن در سال 2013 انجام شده است.  قسمت اول در مورد نقل مکان خانواده است که به یک خانه‌ی جدید آمده اند. این خانه جدید دارای یکسری از ابهامات است. حتی در بدو ورود این خانه، سگ همراه خانواده از ورود به خانه دوری می‌کند. در پی کشف زیرزمین خانه، به مرور اتفاقات غیرمنتظره‌ای رخ می‌دهد که حتی به مرگ یکی از دختران خانواده می‌انجامد. در پی داستان، آن‌ها شاهد یک سری از اتفاقات هستند که از ساعت حدود سه شب به بعد رخ می‌دهد و آن‌ها را وحشت زده می‌کند.

کانجورینگ دو نیز محصول آمریکاست و در سال 2016 اکران شد، داستان درباره یک مادر به همراه چهار فرزند خود است که در یک خانه تحت محاصره‌ی ارواح خبیثه در می‌آیند. و دو نفر به نام‌های اد و لورن تصمیم می‌گیرند که برای کمک به آن‌ها به خانه‌ی آن‌ها بروند و حتی آن‌ها نیز از دوربین مخفی برای ثبت وقایع استفاده می‌کننند. در قسمت سوم کانجورینگ ما شاهد یک داستان واقعی هستیم که در آن، بحث محاکمه است و خانه نفرین شده ای وجود ندارد. در باقی اپیزودهای کانجورینگ، که  هر کدام یک داستان جذاب و مجزا را توصیف می‌کنند، شاهد رویارویی انسان با شیاطین و جن‌ها هستیم که هر کدام از این قسمت‌ها می‌تواند سطح آدرنالین خون شما را به شدت افزایش بدهد. پس اگر دارای مشکلات قلبی نیستید و دنبال هیجانید بهترین فیلم برای خلق لحظات پر از هیجان و ترس، سری فیلم‌های کانجورینگ است.

برچسب ها

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت