مداد

معرفی انواع مدل‌ های لباس مجلسی زنانه

2 اکتبر 2022
رپورتاژ آگهی
304 بازدید
بدون نظر

خرید لباس مجلسی زنانه قطعا یکی از اولین موضوعاتی است که ذهن یک خانم را بعد از دعوت به یک عروسی یا میهمانی بزرگ درگیر خود می‌کند. به شما خانم‌های خوش استایلی که همیشه دوست دارید ستاره مجالس باشید و با استایلی خاص بدرخشید، خواندن این مطلب جذاب و کاربردی را پیشنهاد می‌کنیم.

خرید لباس مجلسی ماهپار

Side view of fashionable and beautiful woman in shirt holding and want buying elegant red dress. Brunette girl with long hair choosing look for evening, spanding time at shoppinh mall.

انواع مختلف مدل‌های لباس مجلسی زنانه

وقتی صحبت از انواع لباس مجلسی یا لباس شب می‌شود، هستند آقایانی که با گفتن جملاتی مثل «ما مردها فقط کت و شلوار می‌توانیم بپوشیم» احساس خود را نسبت به تنوع غیر قابل وصف مدل‌های لباس مجلسی زنانه ابراز می‌کنند.

مدل‌های فراوان و بسیار متفاوتی از لباس مجلسی برای یک خانم وجود دارد. شما با توجه به سلیقه، نوع مراسم و تم مجلسی که دعوت هستید، میتوانید استایل‌های متفاوتی را برای خود انتخاب کنید. درست است که همیشه وجود انتخاب‌های زیاد هیجان‌انگیز و خوشحال کننده هستند اما وقتی شما قرار باشد بین تعداد بسیار زیادی از انواع لباس مجلسی زنانه انتخابتان را انجام دهید؛ کار کمی پیچیده و شاید دشوار می‌شود.

شما خانم‌های شیک پوش و خوش سلیقه حتما دلتان می‌خواهد بهترین استایل و بهترین مدل لباس مجلسی را بخرید. برای رسیدن به این خواسته بهتر است با انواع مدل‌های لباس مجلسی آشنا شوید. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بهترین استایل خودتان را پیدا کنید

برای خرید بهترین مدل لباس مجلسی لازم است ابتدا فرم بدن، شکل اندامتان و رنگ پوستتان را به‌درستی تشخیص دهید. سپس با توجه به نکات اساسی طراحی لباس و اصول اولیه مد، بهترین استایلتان را پیدا کنید.

بهترین استایل یعنی مجموعه لباس‌هایی که با پوشیدنشان شما زیباترین و جذاب‌ترین خودتان می‌شوید. یعنی لباس‌هایتان دارای مدل و طرحی باشد که قسمت‌ها و نواحی از بدنتان را که می‌خواهید بیشتر در لباس جلوه کند، بیشتر نمایان می‌کند و نواحی از بدنتان را که می‌خواهید کمتر مشخص باشد یا به شکل بهتری به نظر بیاید را به همان صورت دلخواهتان نشان می‌دهد. بهترین استایل یعنی لباس‌هایی که به دلیل انتخاب رنگ صحیح، به رنگ صورت و بدنتان جلوه بیشتری می‌دهد و شما را زیباتر نشان می‌دهد. با در نظر گرفتن مجموع عوامل بالا می‌توانید بهترین استایل خودتان را پیدا کنید.

معرفی انواع مدل‌‌های لباس مجلسی زنانه

در این بخش قصد داریم معروف‌ترین و شیک‌ترین مدل‌های لباس مجلسی زنانه را به شما معرفی کنیم. برای خرید لباس مجلسی باکیفیت بهتر است ابتدا انتخاب‌هایتان را خوب بشناسید و با ویژگی‌هایشان آشنا شوید.

لباس مجلسی زنانه مدل پشت باز

لباس مجلسی مدل پشت باز همان‌طور که از اسمش مشخص هست بدون پشت طراحی می‌شود. لباس مجلسی بدون پشت یکی از مد روزترین و جذاب‌ترین مدل‌های لباس مجلسی به‌حساب می‌آید.

لباس مجلسی زنانه مدل یقه رومی

در طراحی لباس مجلسی مدل یقه رومی فقط یک شانه وجود دارد. در واقع لباس یکی از شانه‌ها را پوشانده و دیگری را نمی‌پوشاند. در بعضی مدل‌های لباس مجلسی یقه رومی به جای یکی از شانه‌ها که از طراحی حذف شده، یک بند بسیار باریک جایگزین شده است.

لباس مجلسی زنانه مدل یقه پشت گردنی یا یقه هالتر

لباس مجلسی مدل پشت گردنی یا یقه هالتر مدل یقه‌اش به شکلی است که دور گردن بسته می‌شود. لباس مجلسی یقه هالتر معمولا آستین ندارد. یقه این مدل از لباس مجلسی برای تاکید بر روی سرشانه‌ها و جلوه بهتر آن‌ها عالی هست.

لباس مجلسی زنانه مدل یقه قایقی یا اف شولدر

لباس مجلسی مدل یقه قایقی یا اف شولدر با مدل یقه خاصش طرحی جذاب برای لباس شب محسوب می‌شود. طراحی لباس یقه قایقی به صورتی هست که یقه آن از شانه سمت راست تا شانه سمت چپ هست. در لباس مجلسی مدل اف شولدر بالا تنه شما پهن‌تر نشان داده می‌شود.

لباس مجلسی زنانه مدل ماهی

لباس مجلسی مدل ماهی یکی از طرح‌های جذاب لباس شب به‌حساب می‌آید. طراحی و برش لباس مجلسی مدل ماهی به شکلی هست که پایین تنه لباس از کمر به سمت زانو به تدریج تنگ می‌شود و از زانو به پایین گشاد می‌شود و ممکن است لباس در پایین‌تر بخش کمی پف‌دار و دارای چین و پلیسه هم باشد.

لباس مجلسی زنانه مدل چپ و راستی

پیراهن مجلسی مدل چپ و راستی بهترین مدل برای لاغرتر نشان دادن شما هست. طراحی این مدل لباس مجلسی به صورتی هست که بخشی از لباس از یک طرف به دور کمر پیچیده می‌شود و در طرف دیگر گره می‌خورد.

لباس مجلسی زنانه مدل فون

لباس مجلسی مدل فون یا فون دار یکی از مدل‌های محبوب لباس مجلسی خانم‌های جوان به‌حساب می‌آید. لباس مجلسی فون از یک بالا تنه نسبتا جذب و چسبان و یک پایین تنه نسبتا گشاد تشکیل می‌شود. انواع لباس مجلسی فون دارای مدل‌های متفاوت یقه، آستین و قد کار بلند و کوتاه هستند.

لباس مجلسی زنانه مدل پرنسسی

لباس مجلسی مدل پرنسسی که ترند محبوب جوانان اهل مد به‌حساب می‌آید دارای بالاتنه جذب، کمری باریک و دامن پف‌دار هست.

لباس مجلسی زنانه مدل مدادی

طراحی و برش لباس مجلسی مدل مدادی به صورتی هست که کمر لباس بسیار جذب و تنگ روی بدن قرار می‌گیرد. اگر اندام متناسبی دارید لباس مجلسی مدل مدادی انتخابی جذاب و زیبا برای شما به‌حساب می‌آید.

لباس مجلسی زنانه مدل جذب و فیت بدن یا چسبان

لباس‌های مجلسی چسبان را بهتر است خانم‌هایی که از تناسب اندام برخوردار هستند، بپوشند. پیراهن‌های مجلسی چسبان معمولا از پارچه‌های کش‌باف و آن‌هایی که تنخوری جذب برای لباس ایجاد می‌کنند، دوخته می‌شوند.

لباس مجلسی زنانه مدل راسته

پیراهن‌های مجلسی راسته در دو قد کار کوتاه و بلند دوخته می‌شوند. لباس‌های مدل راسته یک استایل شیک را در عین سادگی برایتان می‌سازند. برش و دوخت پیراهن مجلسی مدل راسته به صورتی هست که لباس تنخور جذب یا گشاد ندارد و به همین دلیل معمولا به بیشتر افراد با فرم‌های بدن و شکل‌های اندام مختلف می‌آید.

لباس مجلسی زنانه کار شده

لباس‌های مجلسی کار شده انواع مختلفی دارند. استفاده از هر نوع تزئینات روی لباس، آن را تبدیل به یک لباس کار شده می‌کند. لباس مجلسی سنگ دوزی شده، لباس مجلسی گلدوزی شده، لباس مجلسی منجوق‌دوزی شده، لباس مجلسی ملیله‌دوزی شده، لباس مجلسی پولک‌دوزی شده و موارد دیگر از نمونه‌های لباس مجلسی کار شده هستند.

لباس مجلسی زنانه مدل دکلته

تعریف لباس دکلته به این صورت هست که تمامی لباس‌هایی که در طراحی آن‌ها قسمت شانه لباس وجود ندارد، دکلته نام دارند. اغلب لباس‌های دکلته بدون آستین هستند اما مدل‌های آستین‌دار لباس مجلسی دکلته هم وجود دارند. لباس‌های مجلسی مدل دکلته سرشانه‌ها و گردن را بیشتر نمایان می‌کنند. مدل دکلته درواقع فرم بالا تنه لباس است و لباس مجلسی دکلته می‌تواند پایین تنه‌های متفاوتی داشته باشد.

لباس مجلسی زنانه مدل کلوش

لباس مجلسی مدل کلوش جزو‌ لباس مجلسی‌های کوتاه قرار می‌گیرد. طراحی لباس مجلسی مدل کلوش به شکلی هست که در قسمت پایین تنه لباس به تدریج گشاد می‌شود. به دلیل همین طراحی و برش، لباس مجلسی مدل کلوش انتخابی ایده‌آل برای افرادی هست که می‌خواهند قسمت پهلوها و شکمشان کمتر در لباس مشخص باشد.

لباس مجلسی زنانه مدل ماکسی

پیراهن‌های مجلسی که حداقل بلندی آن‌ها تا روی مچ پا باشد، مدل ماکسی هستند. مدل قرارگیری لباس یعنی جذب یا آزاد بودن و مدل دامن این لباس مجلسی می‌تواند انواع متفاوتی باشد. بلندی برخی لباس‌های ماکسی به حدی است که لباس روی زمین کشیده می‌شود.

معرفی انواع پارچه لباس مجلسی زنانه

در خرید لباس مجلسی مرحله اول انتخاب مدل لباس مجلسی هست. در مرحله بعد باید در مورد جنس پارچه لباس مجلسی تصمیم بگیرید. هر نوع پارچه فرم ایستایی روی بدن، تنخور، میزان کشسانی، میزان جذب بودن و مقاومت متفاوتی دارد. شما بر اساس مدلی که برای لباس شب انتخاب کرده‌اید و با توجه به ویژگی‌هایی که برای آن مدل نیاز هست، باید جنس پارچه مناسب را انتخاب کنید. مثلا مقاومت و کیفیت یک پارچه در لباس مجلسی کار شده اهمیت بالایی دارد. جنس این مدل از لباس شب باید کیفیت قابل قبولی داشته باشد تا بر اثر دوخت سنگ‌های تزئینی یا موارد دیگر به‌راحتی نخ کش نشود و فرم ایستایی زیبایی داشته باشد. در ادامه بهترین پارچه‌های مجلسی را به شما معرفی خواهیم کرد.

پارچه لمه مجلسی

تنخور عالی پارچه لمه مجلسی با حالت لختی خاصی که دارد، باعث می‌شود که یک انتخاب جذاب برای لباس مجلسی باشد.

پارچه مخمل

پارچه مخمل به هر لباسی جلوه‌ای خاص و شیک می‌دهد. بافت پارچه مخمل و تنوع رنگ‌بندی آن باعث شده تا همیشه یکی از انتخاب‌های زیبا برای پارچه‌ لباس مجلسی باشد.

پارچه ابریشم

می‌توان گفت پارچه ابریشم یکی از گران‌ترین پارچه‌های لباس مجلسی هست. الیاف طبیعی به‌کاررفته در تولید این پارچه لطافت و زیبایی خاصی به آن بخشیده است. استفاده از پارچه ابریشم در لباس مجلسی شکوه و جلوه خاصی به استایل شما می‌بخشد.

لباس مجلسی زنانه ماهپار

The bride wearing a beautiful wedding dress and holding her wedding day’s bouquet of beautiful roses

پارچه حریر ساتن

پارچه حریر ساتن ترکیبی زیبا از لطافت حریر و درخشش ساتن است. پارچه حریر ساتن سفید یکی از پرکاربردترین پارچه‌ها در دوخت لباس عروس به‌حساب می‌آید.

پارچه حریر شیفون

از پارچه حریر شیفون نیز علاوه بر لباس مجلسی برای دوخت لباس عروس هم استفاده می‌شود. در بافت این پارچه الیاف ابریشم بسیار نازک وجود دارد که لطافت خاصی به آن داده است.

پارچه گیپور

نام پارچه گیپور را بیشترمان شنیده‌ایم و اغلبمان لباسی از این جنس یا رومیزی  و وسیله‌ای که برای تزئینش از پارچه گیپور استفاده شده باشد را داریم. زیبای طرح بافت پارچه گیپور به هر لباسی جلوه‌ای خاص می‌بخشد.

پارچه ابریشمی گل برجسته یا بروکاد

پارچه ابریشمی گل برجسته که نام دیگر آن بروکاد یا ژاکارد گل برجسته هست، پارچه معروفی است که ظاهری سلطنتی دارد و استفاده از آن در هر لباسی باعث ایجاد استایلی منحصربفرد می‌شود.

پارچه اورگانزا

پارچه اورگانزا به دلیل نوع خاص بافتش برای حجم دادن و پف دادن به لباس و مخصوصا دامن عروس استفاده می‌شود.

پارچه تور دانتل

اسم پارچه تور دانتل که می‌آید بیشتر خانم‌ها یاد لباس عروس می‌افتند. تزئینات پارچه تور دانتل و طرح‌های شبیه به گل آن به هر لباسی جلوه و جذابیت می‌بخشد.

راهنمای حرفه‌ای انتخاب سایز لباس مجلسی زنانه

برای خرید لباس مجلسی یکی از آخرین انتخاب‌ها، انتخاب سایز هست. سایز لباس اگر درست و متناسب نباشد می‌تواند تمام جلوه و زیبایی مدل، طرح و رنگ لباس مجلسی را از بین ببرد. برای تشخیص درست سایز لباس مجلسی در خرید اینترنتی طبق راهنمای زیر عمل کنید.

 • ابتدا لباس زیری که قصد دارید با لباس مجلسی بپوشید، تنتان کنید.
 • در مرحله بعد با یک متر خیاطی اندازه‌های زیر را با دقت و حوصله مشخص کنید:

دور سینه، دور کمر و دور باسن

 • در گام بعدی اندازه‌های به دست آمده را با جدول سایزبندی لباس مدنظرتان مطابقت داده و سایز لباس را تعیین کنید.

نکات طلایی انتخاب سایز

 • هر یک ماه یکبار اندازه‌های خودتان را آپدیت کنید.
 • حتما اندازه‌های خودتان را با جدول سایزبندی همان لباسی که قصد خریدش را دارید مطابقت دهید. این نکته مهم را به یاد داشته باشید که هر فروشگاه و حتی لباس‌های متفاوت از یک برند ممکن است جدول سایزبندی متفاوتی داشته باشند.

خرید بهترین لباس مجلسی زنانه از ماهپار

خرید انواع لباس زنانه از فروشگاه اینترنتی ماهپار

در این مطلب سعی کرده‌ایم شما را با انواع مختلف مدل‌های لباس مجلسی زنانه آشنا کنیم. در انتها هم می‌خواهیم یکی از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی لباس زنانه را با سابقه بیش از ۱۵ سال به شما معرفی کنیم.

برند ماهپار یکی از خوش‌نام‌ترین تولیدکنندگان لباس زنانه در ایران هست. کیفیت عالی و دوام بالای محصولات، قیمت پایین با حذف واسطه‌ها، وجود تنوع فراوان در مدل، طرح، رنگ و سایزبندی لباس‌ها، وب‌سایت فروشگاهی بروز و کاربرپسند و موارد متعدد دیگر بخشی از ویژگی‌های فروشگاه اینترنتی ماهپار را تشکیل می‌دهند. مزون اینترنتی ماهپار طی سال‌ها توانسته اعتماد مشتریان فروش تک و عمده خود را به دست آورد و به برندی محبوب نزد خانم‌های شیک پوش تبدیل شود.

ویژگی‌های فروشگاه اینترنتی ماهپار

 • کیفیت بالای محصولات
 • مدل‌های جدید و مد روز
 • سایزبندی و رنگ‌بندی کامل
 • قیمت مناسب با حذف واسطه‌ها
 • سایت فروشگاهی بروز و کاربرپسند
 • فعال بودن بخش نظرات مشتریان
 • تحویل سریع کالای خریداری شده
 • پشتیبانی حرفه‌ای و صبور در تمام مراحل خرید و پس از خرید در هفت روز هفته (ساعت ۹ صبح تا ۹ شب)
 • ضمانت بازگشت وجه
 • ضمانت اصل بودن کالا

در فروشگاه آنلاین لباس زنانه ماهپار می‌توانید انواع مانتو زنانه، پالتو و بارانی، شلوار زنانه، مانتو شلوار اداری، مانتو شلوار اسپرت، لباس زیر زنانه، شومیز و پیراهن، لباس مجلسی و محصولات فراوان دیگری را خریداری کنید. برای خرید انواع لباس زنانه کافی هست به وب‌سایت mahpar.ir مراجعه بفرمایید.

برچسب ها

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت