مداد

قیمت انواع داکت اسپلیت با کیفیت (جی پلاس، زانتی و …) در مایسا

13 فوریه 2023
رپورتاژ آگهی
193 بازدید
بدون نظر

قیمت انواع داکت اسپلیت با کیفیت (جی پلاس، زانتی و …) در مایسا

داکت اسپلیت شباهت فراوانی با اسپلیت های معمولی یا کولرهای گازی دارد، با این تفاوت که در اسپلیت های معمولی اواپراتور یا پانل روی دیوار نصب می شود، برعکس سیستم داکت اسپلیت دارای یک یونیت داخلی توکار برای تجهیزات تشکیل شده است و در نهایت فقط یک دریچه از داخل اتاق برای خروج هوا تعبیه شده است. این سیستم عملیات گرمایش و سرمایش را به وسیله کانال های تعبیه شده در تمامی فضای خانه یا محیط تجاری تامین می کنند از این رو در بازار با آن ها اسپلیت های کانالی نیز گفته می شوند. اسپلیت های کانالی به لحاظ ساختاری دارای دو واحد یونیت خارجی و یونیت داخلی می باشند. واحد خارجی دارای یک کندانسور، کمپرسور و یک فن انتقال هوا بوده و به طور معمول در قسمت پشت بام، تراس و یا حیاط درون یک کابینت فلزی در بسته قرار می گیرد. و یونیت داخلی از اواپراتور و شیر انبساط و فن موتور تشکیل شده است که یونیت خارجی با در اختیار قرار دادن گاز مبرد به اواپراتور هوا را خنک می‌کند و سپس به وسیله یک فن انتقال هوا به شبکه کانال‌های هوای مرکزی پمپ می‌کند. در نهایت هوای خنک و یا گرم ایجاد شده به وسیله یکسری مجاری و دریچه ها در سراسر ساختمان پراکنده شده و هوای مناسب را ایجاد می نماید.

قیمت داکت اسپلیت

برند های متنوعی نظیر داکت اسپلیت زانتی، داکت اسپلیت ال جی و ….. این سیستم را در انواع گوناگون طراحی، تولید و در بازار به فروش می رسانند. از این رو انتخاب مناسب ترین دستگاه در میان تنوع بالایی برند های ارائه دهنده گاهی برای بسیاری از خریداران دشوار به نظر می رسد. طبیعی است که با وجود عملکرد یکسان این سیستم، برند های مختلف آن از لحاظ کیفیت مشابه هم نباشند. میزان کیفیت قطعات، نوع کمپرسور، ظرفیت و بازدهی دستگاه همگی عوامل بسیار مهمی هستند که بایستی پیش از اقدام به خرید داکت اسپلیت به آن ها توجه شود. برای استعلام قیمت داکت اسپلیت زانتی (Zaneti)به وب سایت مجموعه مایسا به آدرس https://maysa-co.com/ مراجعه نمایید.

داکت اسپلیت ها در مقایسه با دیگر وسایل گرمایشی و سرمایشی دارای مزایای قابل توجهی هستند که سبب برتری این سیستم از چندین جهت شده است. به عنوان مثال هزینه برق مصرفی در اسپلیت های کانالی نسبت به کولر های گازی یا اسپلیت تا حد قابل توجهی کم تر است. از طرفی این سیستم قابلیت هم دما نمودن تمامی بخش های یک مجموعه به طور همزمان را دارا می باشد. در صورتی که با استفاده از کولر های گازی یا اسپلیت عادی بایستی به طور جداگانه برای هر اتاق و یا بخش فضای در اختیار یک دستگاه در نظر گرفت. از این رو می توان گفت هر دستگاه داکت اسپلیت معادل با چند اسپلیت معمولی و یا کولر گازی به شمار خواهد آمد.

همچنین با استفاده از اسپلیت های کانالی لوله کشی به حداقل می رسد و این امر مزایای زیادی دارد. از جمله این که زمان عیب یابی و رفع نواقص دستگاه به حداقل رسانده می شود.

عوامل و فاکتور های مختلفی همچون ظرفیت، نوع کمپرسور، میزان مصرف برق و … در تعیین قیمت داکت اسپلیت بسیار موثر هستند.

قیمت داکت اسپلیت زانتی

برخی برند ها به دلیل قدیمی تر بودن و به واسطه سالها سابقه حضور در بازار، دارای طرفداران و مشتریان بیشتری نسبت به دیگر برندها هستند، اما حقیقت این است که توجه به این فاکتور به تنهایی برای ارزیابی محصول چندان مناسب به نظر نمی رسد.

چرا که امکان دارد برخی برند های با وجود جدید بودن در بازار سیستم های تهویه خود را با بهره گیری از فناوری و تکنولوژی به روز و با کیفیت بالا تولید کرده و گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب تری ارائه نمایند. با این وجود مدت اعتبار گارانتی در هنگام خرید محصول دارای اهمیت بالایی می باشد که توصیه می شود حتما مد نظر قرار گیرد. فروشگاه اینترنتی مایسا با ارائه بهترین برند های قدیمی و جدید با کیفیت بالا نظیر داکت اسپلیت سامسونگ، داکت اسپلیت آکس و …. در ظرفیت های متنوع و گارانتی و خدمات پس از فروش توانسته است به یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی انواع سیستم های تهویه تبدیل شود. از این رو برای استعلام قیمت داکت اسپلیت جی پلاس(Gplus) و …. می توانید به وب سایت این مجموعه مراجعه نموده و یا از طریق شماره تلفن 87700962-021 با کارشناسان مایسا در ارتباط باشید.

قیمت داکت اسپلیت جی پلاس

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت