طبیعت گردی در ایران

15 می 2018
رپورتاژ آگهی
513 بازدید
بدون نظر

 طبیعت گردی در ایران

طبیعت گردی در ایران را می توان یکی از قدیمی ترین و در عین حال جذاب ترین تفریحاتی دانست که در این این کشور انجام می شده است. طبیعت گردی زمانی آغاز می شود که شما از مناطق شهری و همینطور محل زندگی خود خارج می شود و به خارج از شهر ها می روید در اصل طبیعت گردی را آغاز کرده اید و به همین دلیل است که شما از گذشته و با به جای آوردن رسومی مانند 13 به در در اصل به طبیعت گردی رفته اید. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با تعدادی از جاذبه های طبیعت گردی که در ایران وجود دارد بیشتر اشنا کنیم.

دریاچه ی شورمست

به گزارش سایت تور لحظه آخری سفر باتو ، دریاچه ای بسیار زیبا که توانسته است سالانه تعداد بسیار زیادی از گردشگران داخلی و خارجی را به خود جذب کند دریاچه شورمست نام دارد. این دریاچه بسیار وسیع که وسعت تقریبی آن به چیزی در حدود 14 هزار متر مربع می رسد و دارای همقی بیش از 5 متر البته در عمیق ترین جاب دریاچه است. این دریاچه به لحاظ طبیعت گردی و همچنین بوم شناسی یکی از بهترین دریاچه هایی است که در ایران وجود دارد و شمامی توانید به آنجا رفته و از آرامش بسیار بی نظیرش و همینظور طبیعت بکرش لذت ببرید. در اطراف این دریاچه بسیار زیبا شما می توانید با درختان و همینطور پوششی بسیار سبز و دلچسب رو به رو شوید. جنگل هایی که در اطراف این دریاچه وجود دارد جنگل های راش و همینطور جنگل های ارفع ده می باشد.

سوباتان

یکی دیگر از مکان هایی که بسیار جذاب خواهد بود منطقه ییلاق های سوباتان است سوباتان به دلیل داشتن منطقه ای بسیار بکر و همینطور زیبا در استان گیلان به یکی از بهترین مکان هایی تبدیل شده است که شما می توانید در طول سال از آنها دیدن کنید. این منطقه در نزدیکی شهر تالش قرار گرفته است که به دلیل دسترسی که دارد برای عموم اندکی سخت خواهد بود دسترسی به آن به همین دلیل شما در صورت رسیدن به این مکان بسیار زیبا با محیطی دنج و ارام رو به رو خواهید شد.

باداب سورت

این مکان هیجان انگیز را می توان در لیست بهترین مناطق بوم گردی و همینطور طبیعت گردی در ایران دانست که در میان بسیاری از جاذبه های گردشگری دارای بیشترین میزان جاذبه ی طبیعی می باشد این جاذبه ی طبیعی در استان سمنان قرار گرفته است و به دلیل داشتن تعداد بسیار زیادی از چشمه های معدنی در ایران توانسته است یکی از مکان های محبوب درمیان گردشگران و همینطور طبیعت گردان باشد. این مکان بسیار زیبا و جذاب در عین حالی که بسیار زیبا است دارای منطقه ای بوده که از آن و آب آن برای درمان انواع بیماری های مفصلی نظیر روماتیسم و همینطور درد کمر و امراض پوستی استفاده می شود.

چابهار

یکی از بهترین مناطقی که در ایران کمتر مورد توجه قرار گرفته است را می توان چا بهار دانست چابهار با داشتن تعدادی از بهترین مناطق بکر و جذاب برای گردشگران توانسته است در رتبه ی بهترین مکان های دیدنی در ایران قرار بگیرد. چابهار در جنوب ایران قرار دارد و با داشتن آب و هوایی استوایی در فصول گرم سال نیز از بهترین مکان برای گردشگری است. چابهار جایی است که کویر مرکزی ایران به آب های نیلگون خلیج فارس می رسد و این بندر بسیار زیبا را زیباتر از قبل میکند همچنین مکانی به نام درک که در شب آبزی های بسیاری بعد از انکه به ساحل رسیدند از خود نورهای بسیار زیبایی ساطع می کنند که این امر در نوع خود بسیار جذاب خواهد بود.

اورامان

یکی از بهترین مناطق گردشگری در غرب کشور می باشد که به دلیل داشتن طبیعتی بسیار بکر و همینطور تاریخی بسیار زیبا دارای اهمیت چندانی از نظر گردشگری بوده و همین موضوع سبب شده است تا این مکان بسیار زیبا سالانه تعداد بسیار زیادی از گردشگران خارجی و داخلی را به خود جلب کند. بافت قدیمی و سنتی که در ساخت منازل این منطقه از ایران رعایت شده است بسیار زیبا و جالب بوده و همچنین شما می توانید با دیدن کردن از  آتشگاه های زرتشتیان که در این منطقه وجود دارد و بر اساس بسیاری از کتاب ها و نسخه های تاریخی این مکان جایی بوده است که ایین زرتشتیان به تمامی نقاط دنیا گسترش پیدا کرده است و بسیاری از کسانی که در تمام نقاط ایران به این ایین روی آورده بودند باید بداننک که کردستان خواستگاه دین انها بوده است.

قشم

قشم بزرگترین جزیره خلیج فارس است که در کنار طبیعت بسیار زیبا و همینطور جذابی که دارد شما را به یکی از بهترین نقاط تاریخی ایران دعوت می کند. قشم دارای طبیعت بسیار شگفت انگیزی است که در تمامی خاور میانه نمونه آنها را پیدا نخواهید کرد.

برچسب ها

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت