سريال ترکيه اي “کليد اسرار” محصول شبکه stv که نام اصلي آن سامان يولو (راه رستگاري) است. اين سريال بيش از 10 سال است که از اين شبکه پخش مي شود. اين شبکه در 115 کشور جهان قابل دريافت است و تنها شبکه اي است که قبل از روي کار آمدن حزب عدالت و توسعه علي رغم محدوديت هايي که وجود داشت، اذان پخش مي‌کرد.

قسمت‌هاي اين مجموعه تلويزيوني به صورت جداگانه يک داستان را مطرح مي‌کند و در پايان هر دو قسمت اين اثر داستان پايان مي‌يابد. به عبارت ديگر، اين مجموعه به صورت سري پخش مي‌شود که هر بخش داستان مجزايي دارد و به مسايلي همچون شفا يافتن افراد به وسيله توکل به انبيا و اولياء الهي، اهميت توجه به پاکي، صداقت و راستگويي در امور اجتماعي، به دست آوردن مال حلال و کار و تلاش شرافتمندانه در زندگي و اهميت توجه به مسايل ديني و اعتقادي مي‌پردازد. داستان‌هاي اين سريال بر اساس اتفاقات واقعي به تصوير کشيده شده و توجه به نيروهاي الهي موجود در طبيعت را مورد توجه قرار مي‌دهد.

Sir Kapisi

Sir Kapisi | Size: 3 MB | Direct Link

چندي است كه شبکه سه طرفدار پر و پا قرص اين مجموعه شده و در هر موقعيتي اقدام به پخش آن مي‌کند. در هنگام پخش اين سريال موسيقي بسيار زيبايي پخش مي‌گردد كه هر شنونده اي را به خود جلب مي‌نمايد. اگر دوست داريد اين موسيقي بيكلام زيبا را در آرشيو خود داشته باشيد در ادامه مي‌توايند اين آهنگ زيبا را از سايت 3 سوت دانلود دريافت نماييد.

dl دانلود یاهو مسنجر نسخه نهایی   Yahoo! Messenger v11.0.0.1751 Final دانلود با لینک مستقیم و حجم 2.9 مگابایت
pass دانلود یاهو مسنجر نسخه نهایی   Yahoo! Messenger v11.0.0.1751 Final پسورد فایل: www.3sotdownload.com
my دانلود یاهو مسنجر نسخه نهایی   Yahoo! Messenger v11.0.0.1751 Final لینک منبع


  • 78,176

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت

عضویت در سایت

آدرس ایمیل خود را اینجا وارد کنید تا آخرین مطالب سایت برایتان ایمیل شود.