تیتراژ میانی سریال ترکیه ای " کلید اسرار "

23 نوامبر 2011
آهنگ بی کلام , تیتراژ فیلم و سریال
92,861 بازدید
بدون نظر

سریال ترکیه ای “کلید اسرار” محصول شبکه stv که نام اصلی آن سامان یولو (راه رستگاری) است. این سریال بیش از ۱۰ سال است که از این شبکه پخش می شود. این شبکه در ۱۱۵ کشور جهان قابل دریافت است و تنها شبکه ای است که قبل از روی کار آمدن حزب عدالت و توسعه علی رغم محدودیت هایی که وجود داشت، اذان پخش می‌کرد.
قسمت‌های این مجموعه تلویزیونی به صورت جداگانه یک داستان را مطرح می‌کند و در پایان هر دو قسمت این اثر داستان پایان می‌یابد. به عبارت دیگر، این مجموعه به صورت سری پخش می‌شود که هر بخش داستان مجزایی دارد و به مسایلی همچون شفا یافتن افراد به وسیله توکل به انبیا و اولیاء الهی، اهمیت توجه به پاکی، صداقت و راستگویی در امور اجتماعی، به دست آوردن مال حلال و کار و تلاش شرافتمندانه در زندگی و اهمیت توجه به مسایل دینی و اعتقادی می‌پردازد. داستان‌های این سریال بر اساس اتفاقات واقعی به تصویر کشیده شده و توجه به نیروهای الهی موجود در طبیعت را مورد توجه قرار می‌دهد.

Sir Kapisi

Sir Kapisi | Size: 3 MB | Direct Link

چندی است که شبکه سه طرفدار پر و پا قرص این مجموعه شده و در هر موقعیتی اقدام به پخش آن می‌کند. در هنگام پخش این سریال موسیقی بسیار زیبایی پخش می‌گردد که هر شنونده ای را به خود جلب می‌نماید. اگر دوست دارید این موسیقی بیکلام زیبا را در آرشیو خود داشته باشید در ادامه می‌توایند این آهنگ زیبا را از سایت ۳ سوت دانلود دریافت نمایید.

dl دانلود یاهو مسنجر نسخه نهایی   Yahoo! Messenger v11.0.0.1751 Final دانلود با لینک مستقیم و حجم ۲٫۹ مگابایت
pass دانلود یاهو مسنجر نسخه نهایی   Yahoo! Messenger v11.0.0.1751 Final پسورد فایل: www.3sotdownload.com
my دانلود یاهو مسنجر نسخه نهایی   Yahoo! Messenger v11.0.0.1751 Final لینک منبع

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت