مداد

موسیقی بدون کلام زیبای Deliverance اثری از ونجلیس آهنگساز یونانی

7 فوریه 2011
آهنگ بی کلام
19,171 بازدید
2 نظر

ونجلس یکی از معروف ترین سرایندگان و آهنگسازان یونان محسوب می شود. او تاکنون تنظیم کننده و سازنده بسیاری از آهنگ ها و تعداد زیادی موسیقی فیلم بوده است. وی زیاد در انظار عمومی ظاهر نمی شود و به ندرت مصاحبه می کند. به شایعات و مسائل حاشیه ای بی توجه است و تمام تمرکز خود را به کارش معطوف میکند.
ونجلیز ادیسیوس پاپاتاناسیوس در ۲۹ مارس ۱۶۴۳ در شهر کوچکی در نزدیکی والوس یونان متولد شد. از چهار سالگی شروع به نواختن پیانو کرد و در ۶ سالگی اولین تصنیف خود را برای عموم اجرا کرد. از همان زمان کودکی استعداد خود را در موسیقی نشان داد. والدینش سعی کردند با گرفتن معلم خصوصی او را تشویق کنند اما او به آموزش های رسمی جواب نداد. خود ونجلیز در این باره می گوید: همیشه احساس می کنم که نمی توان همه چیز را از طریق آموزش های کلاسیک یاد گرفت چرا که این تجربه‌ها و اندوخته های فردی هستند که در نهایت نتیجه می دهند. ونجلیز با اکثر سازهای موسیقی آشنایی دارد؛ او سراینده، تنظیم کننده و تهیه کننده نیز هست. تهیه بیش از ۲۰ آلبوم، ساختن موسیقی برای بسیاری از فیلم ها (از جمله فیلم «فتح بهشت» که با استقبال منتقدان روبرو شد)، برنامه های تلویزیونی، تئاتر و رقص های باله او را تبدیل به پرکارترین آهنگسازان جهان کرده است.

 

Vanjelis – Deliverance (Album Antartica 1983) | Size: 4 MB | Direct Link

موسیقی بدون کلامی که امروز قصد معرفی آن را داریم از آلبوم Antartica محصول سال ۱۹۸۳ است. این آهنگ بیکلام که Deliverance نام دارد مانند اکثر آهنگهای بدون کلام ونجلیس دارای ریتمی آرام و ملایم میباشد.

پخش آنلاین آهنگ دانلود با لینک مستقیم و حجم ۴٫۱۹ مگابایت | لینک کمکی
 لینک منبع

  • من هم بانظرایشون موافق هستم ونجلیس بی نظیره البته هنرمندان دیگری هم هستن که آثار خیلی خوبی دارن مثل: morricone -yani-james last

  • یا سلام و تشکر از سایت خوبتون….
    ونجلیس اسطوره افسانه موسیقی هایی هست که من همیشه در ذهنم دارم و خیلی خوب با آهنگاش ارتباط برقرار میکنم. احساس میکنم ونجلیس آهنگاشو در حالت خلسه و یک حالت روحانی کامپوز میکنه.
    مدت ها بود عاشق یه آهنگی بودم و نمیدونستم که آهنگسازش کیه ولی با توجه به سبک و سیاق آهنگ با خودم گفتم هیچ کس به جز ونجلیس توانایی ساختن این نوع آهنگهارو نداره و وقتی کامپوزر آهنگو پیدا کردم دیدم باز هم آهنگسازش کسی نیست جز استار بزرگ و تکرار نشدنی موسیقی جهان ونجلیس…..
    ای کاش جوانان به جای آشنا شدن با موسیقی های دری وری که جز مزخرفات چیزی رو به آدم تلقین نمیکنه و به جای اینکه با نام های موسیقی حقیری چون …..که شما از من بهتر میدانید آشنا شوند با بزرگانی چون ونجلیس لذت موسیقی را درک میکردند ولی افسوس…

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت