مداد

موسیقی بدون کلام و بسیار معروف " دایره خاموش " برگزیده موسیقی ورزشی سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۴

10 اردیبهشت 1389
آهنگ بی کلام
35,524 بازدید
3 نظر

اگر از بینندگان برنامه جاذبه ، برنامه های هیجان انگیز ورزشی ، خلاصه اخبار ورزشی ، برنامه ورزش از نگاه ۵ و بسیار از برنامه های دیگر شبکه ۳ سیما و شبکه تهران بوده باشید ، حتما” موسیقی بدون کلام ، ریتم دار و بسیار زیبائی را که جدید هم نیست را شنیده و به یاد دارید.
” دایره خاموش ” یا همان Silent Circles نام این موسیقی بسیار زیباست که در سال ۱۹۹۹ توسط گروه آهنگسازی The Trancecore Project در سبک Trance ساخته ، تهیه و تنظیم گردید. این موسیقی بسیار زیبا به دلیل طرفداران بسیار زیاد و خاصی که دارد همیشه علاقمندان را بعد از گذشت نزدیک به ۱۰ سال باز هم هنوز به خود جلب می کند.
این موسیقی بسیار زیبا به دلیل محبوبیت بسیار زیاد در جمع شبکه های تلویزیونی جهان خصوصا” شبکه های ورزشی (مخصوصا” یورو اسپورت) از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۴ به عنوان موسیقی برگزیده و مهیج و عامه پسند قاره اروپا منتخب شد.
این موسیقی زیبا هم اکنون از دنیای دیجیتالی ۳ سوت دانلود برای علاقمندان قابل دریافت قرار داده شده است. اگر خواهان اضافه کردن اینگونه موسیقی ها به آرشیو خود هستید این مورد را هم حتما” به آن اضافه کنید. برای داشتن زیباترین های دنیای موسیقی بدون کلام با ما همراه باشید…


دانلود با حجم ۲٫۷۰ مگابایت | لینک کمکی
به نقل از گیگا دانلود

  • لطفا آهنگهای ورزشی پخش شده در برنامه ورزشیه جاذبه رو برای دانلود بذارید؛یا اسمشو به ایمیلم ارسال کنید(چرا نظرم را تایید نکردید)‏

  • آهنگی که دنبالش بودم، دانلود کردم.
    واقعا عالی، کیفیت بهتر از کمیته

  • باعرض سلام الحق که سه سوته واسان بود بسیار متشکرم

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت