مداد

The Humans Meet the Ancestor – بازی انسانهای اولیه

2 ژانویه 2011
بازی ماجرایی
10,445 بازدید
بدون نظر

در بازی فوق العاده زیبای The Humans باید با هدایت انسان های اولیه و مقابله با خطرات احتمالی موجود مسیر تکامل را بپیماید و در این راه به کشف برخی از اختراعات بزرگ بشری دست یابید. در این دوران که دایناسور ها نیز هم دوره انسان ها هستند شما باید با هوش و درایت خود به مقابله با این موجودات عظیم الجثه بپردازید و از خود حفاظت کنید. در هر مرحله از بازی انسان ها وسیله جدیدی از قبیل آتش ، چرخ ، نیزه ، طناب ، منجنیق و … را کشف یا اختراع می کنند و به این طریق باعث سهولت در کارهای خود می شوند.
در بازی The Humans در هر مرحله کنترل تعداد مشخصی از انسانها بر عهده شماست. شما باید کارهایی که در هر مرحله به شما محول میشود را تماما انجام دهید تا به مرحله بعد بروید. برای دفاع از خود میتوانید از چوب، سنگ، نیزه، مشعل و … استفاده کنید، برای بالا رفتن از دیوارهای بلند میتوانید به روی شانه دوستان خود بروید، در بعضی مراحل یکی از دوستان شما ربوده شده است و در محل صعب العبوری زندانی شده که شما باید او را آزاد کنید.
بازی دارای ۸ مرحله یا مکان مجزا میباشد که هر مرحله خود شامل ۱۰ زیر مرحله است و در انتهای هر مرحله شما باید با هیولایی بجنگید و او را نابود کنید. پیرمردی در تمامی مراحل وجود دارد که با دادن مقداری میوه به او هنگامی که نمیدانید باید چکار کنید او شما را راهنمایی خواهد کرد. در آخر پیشنهاد میکنیم این بازی بی نهایت زیبا را از دست ندهید.

The Humans Meet the Ancestor | Size: 240 MB

دانلود و عکس هایی از بازی در ادامه مطلب

 دانلود از سایت Mediafire با حجم ۱۳۷ مگابایت
 دانلود فایل d3dx9_30.dll با لینک مستقیم و حجم ۱ مگابایت
 پسورد فایل: www.3sotdownload.com
 لینک منبع: www.3sotdownload.com
نکته: چنانچه هنگام اجرای بازی با پیغام this application has failed to start because d3dx9_30.dll was not found روبرو شدید فایل d3dx9_30.dll را دانلود و در مسیر c:/windows/system32 کپی کنید.

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت