مداد

ارسال و دریافت فاکس از طریق کامپیوتر با Snappy Fax v3.66.2.1

5 آوریل 2011
نرم افزار کاربردی
14,519 بازدید
بدون نظر

علاوه بر اتصال به اینترنت از مودم سیستم خود چه استفاده ی دیگری می کنید؟ آیا می دانید مودم شما قادر است بسیاری کارهای دیگر مانند عمل نمودن به عنوان یک تلفن خانگی با تمام امکانات و یا جایگزینی مناسب برای دستگاه فکس شما باشد! استفاده از این قابلیت های مختلف نیازمند نصب نرم افزار های مورد نظر می باشد.
Snappy Fax نام نرم افزاری می باشد که شما با نصب آن بر روی سیستم خود به راحتی می توانید تمامی اعمالی را که یک دستگاه Fax انجام می دهد را در اختیار داشته باشید و از این طریق در هزینه خرید دستگاه های گران قیمت Fax صرفه جویی کنید. این نرم افزار از طریق Fax modem ها که امروزه در بازار ایران به راحتی و با قیمتی بسیار پایین یافت می شوند اقدام به ارسال و دریافت نامه ها می کند. این نرم افزار را نمیتوان با استفاده از Modem هایی که فاقد ویژگی Fax هستند و همچنین مودم های ADSL به دلیل عدم قابلیت Fax استفاده نمود.

Snappy Fax

Snappy Fax v3.66.2.1 | Size: 6 MB | Direct Link

قابلیت های کلیدی نرم افزار Snappy Fax v3.66.2.1:
– ارسال Fax از طریق سیستم ویندوز
– دریافت فاکس بر روی کامپیوتر شخصی شما
– پشتیبانی از عکس ها در دریافت و ارسال فاکس ها
– مرتب سازی فاکس ها بر اساس روز و تاریخ و زمان دریافت
– قابلیت تنظیم ارسال خودکار فاکس های دریافتی به شماره های Fax دیگر و یا به Email ای که در برنامه تنظیم شده است
– توانایی فیلتر کردن فاکس های ورودی
– دارای حالت Capture mode برای گرفتن عکس از برنامه ها و پنجره های مختلف ویندوز و ارسال آن ها در فاکس ها
– توانایی تنظیم حالت خودکار برای ذخیره سازی فاکس ها به صورت عکس، فایل های Word , Excel و دیگر برنامه هایی که قابلیت ایجاد سند های قابل چاپ را دارا می باشند
– قابلیت چاپ خودکار فاکس های دریافتی توسط چاپگر
– توانایی ذخیره سازی فاکس های دریافتی در فرمت PDF
– قابلیت ارسال فاکس ها به وب سایت مورد نظر برای نمایش فاکس در مرورگر اینترنتی
– دارای ابزار ویرایشگر عکس
– گزارش روزانه از فاکس های دریافتی و ارسال شده
– سازگاری با ویندوز ویستا
– و …
آموزش ارسال فاکس و آموزش کرک کردن نرم افزار در ادامه مطلب

 دانلود با لینک مستقیم و حجم ۵٫۷۲ مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل: www.3sotdownload.com
 لینک منبع

آموزش نحوه ارسال فکس: پس از نصب و اجرای برنامه و شناسایی اتوماتیک فکس مودم توسط نرم افزار فایل تصویری آماده به ارسال خود را انتخاب کنید. سپس از منوی کشویی Fax گزینه دوم یعنی Fax the Current Image را انتخاب کنید و در پنجره باز شده در قسمتهای Fax Number و Recipient شماره فکس مورد نظر را بنویسید و در آخر بر روی OK کلیک کنید. بدین ترتیب اگر مودم را به درستی نرم افزار شناخته باشد عملیات ارسال فاکس انجام میشود.
آموزش کرک: پس از دانلود نرم افزار، فایلی که در پوشه Patch موجود است را در محل نصب برنامه کپی کنید و سپس فایل Patch.exe را اجرا کنید. سپس در پنجره باز شده فایل sf2k3.exe را انتخاب کنید. (هنگام کرک کردن نرم افزار به هیچ عنوان نرم افزار در حالت اجرا یا آماده به کار نباشد)
توجه: برخی از نسخه های این نرم افزار به درستی عمل نمیکنند و صفحه سفید ارسال میکنند. اما نسخه ای که برای دانلود قرار داده شده، تست شده و به درستی عمل میکند.

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت