Mikis Theodorakis آهنگساز، رهبر ارکستر، فعال سیاسی، وزیر کشور یونان و نامزد جایزه صلح نوبل است. تئودوراکیس را همه با موسیقی فیلم زوربایی یونایی میشناسند. آهنگسازی محبوب در میان مردم کشورش که جدا از حرفه اش در زمینه آهنگسازی فعالیت های سیاسی اش نیز مورد توجه بود و در برهه ای از زمان به دلیل این فعالیت های سیاسی، موسیقی و فعالیت وی در کشورش ممنوع بود! موسیقی و سیاست عناصری ناگسستنی در آثار تئودوراکیس میباشند.

وی در سطح بین المللی با موسیقی فیلم زوربای یونانی در سال 1965 و فیلم Z در سال 1969 و سرپیکو در سال 1973 شناخته شده است. تئودوراکیس دوران کودکی اش را در شهرهای مختلف یونان مانند: Mytilene, Cephallonia, Pyrgos, Patras, and Tripolis سپری نمود و علاقه زیادی به موسیقی داشت؛ از همان دوران کودکی بدون داشتن هیچ سازی برای خود آهنگ میساخت. دروس اولیه موسیقی را زمانی که در شهرهای Pyrgos و Patras بود فرا گرفت و در سن 17 سالگی اولین کنسرت خودش را اجرا نمود.

Mikis Theodorakis

اما موسیقی که هم اینک قصد معرفی آن را داریم Cyclamen نام دارد و محصول سال 1995 است. این آهنگ دارای سبک و ریتم منحصر به فردی است و احتمالا برایتان جذاب خواهد بود.

 دانلود با لینک مستقیم و حجم 2.79 مگابایت 
 پسورد فایل: www.3sotdownload.com
 لینک منبع


  • 20,408

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت

عضویت در سایت

آدرس ایمیل خود را اینجا وارد کنید تا آخرین مطالب سایت برایتان ایمیل شود.