مداد

موسیقی بیکلام Miami Vice محصول مشترک Jean Michel Jarre و Vangelis

9 می 2011
آهنگ بی کلام
16,630 بازدید
بدون نظر

Jean Michel Jarre به فارسی ” ژان میشل ژار ” در ۲۴ آگوست ۱۹۴۸ در لیون فرانسه به دنیا آمد. او در محیطی موسیقی پرور رشد نمود چرا که والدین وی پسرشان را از سالهای کودکی به آموزش موسیقی تشویق نمودند. در طی سالهای نوجوانی ژان به نوازندگی و مطالعه درباره سبک های مختلف موسیقی مشغول بود، اما نقطه عطف فعالیتهای او زمانی شکل گرفت که در سال ۶۸ موسیقی الکترونیک را کشف کرد.
او یکی‌ از موفق‌ترین‌ هنرمندان‌ فرانسوی‌ در تمام‌ ادوار است‌ و کنسرتهای‌ مختلف‌ او در سراسر جهان‌ از موفقیتهای‌ حیرت‌آوری‌ برخوردار بوده‌اند، به‌طوری‌ که‌ در سپتامبر سال‌ ۱۹۹۷ در مسکو، جمعیتی‌ معادل‌ ۳ میلیون‌ نفر، برای‌ شنیدن‌ کنسرت‌ او آمدند که‌ رقمی‌ تکرارنشدنی‌ و حیرت‌آور است‌! او در سال‌ ۱۹۵۳، از خانواده‌اش‌ جدا شد و به‌ امریکا رفت‌ تا مسیری‌ کاملاً متفاوت‌ با شیوه‌ پدر را در موسیقی‌ دنبال‌ کند. این‌ جست‌وجوها سرانجام‌ نتیجه‌ دادند و ژان‌ میشل‌ در سال‌ ۱۹۶۸ موسیقی‌ الکترونیک‌ را کشف‌ کرد.

Jean Michel Jarre & Vangelis – Miami Vice | Size: 3.5 MB | Direct Link

او در عین‌ حال‌ که‌ در خلوت‌ خود، به‌ کسب‌ تجربه‌ در زمینه‌ آهنگسازی‌ با سازهای‌ الکترونیک‌ ادامه‌ می‌داد، در موسیقی‌ فرانسه‌، به‌ عنوان‌ سازنده‌ موسیقی‌ فیلم‌ و همچنین‌ سازنده‌ آهنگ‌ برای‌ خوانندگان‌ معروف‌ و شناخته‌‌شده‌، شهرت‌ و ثروت‌ فراوانی‌ را به‌ دست‌ آورد.
اما موسیقی بدون کلامی که هم اینک قصد معرفی آن را داریم اثری مشترک از Jean Michel Jarre و Vangelis است. این آهنگ Miami Vice نام دارد و قطعا این موزیک بیکلام برایتان ناآشنا نخواهد بود چرا که بارها از شبکه های مختلف رادیو و تلویزیون پخش شده است. ضمنا این آهنگ در سبک الکترونیک میباشد.

پخش آنلاین آهنگ


 دانلود با لینک مستقیم و حجم ۳٫۷۴ مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل: www.3sotdownload.com
 لینک منبع

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت