مداد

نرم افزار فرانت پیج ساخت صفحات وب – FrontPage 2003 Portable

14 اکتبر 2010
نرم افزار آموزشی , نرم افزار کاربردی
26,935 بازدید
بدون نظر

دانلود نرم افزار FrontPage 2003 Portable همراه با آموزش نرم افزار

نرم افزار فرانت پیج FrontPage 2003 Portable معروف ترین و کاربردی ترین نرم افزار ساخت صفحات وب است این نرم افزار به طور معمول در بسته افیس مایکرو سافت قرار داشت و در بسته های اخیر افیس مایکرو سافت حذف شده و به صورت مجزا اماده شده است به دلیل نیاز بیشتر افراد به این نرم افزار کاربردی نسخه بدون نیاز به نصب این نرم افزار کاربردی توسط سایت ۳ سوت دانلود اماده دانلود شده است که مطمئنا خیلی افراد به دنبال این نرم افزار در سرتاسر وب گشته اند و یا حد اقل لینک دانلود مستقیم ان را پیدا نکرده اند پس از دست ندید!

FrontPage 2003 Portable & Learn | Size: 67 MB | Direct Link

این آموزش برنامه FrontPage را در سطح متوسط به شما یاد می دهد. می دانید که Microsoft FrontPage یکی از اصلی ترین نرم افزارهای طراحی سایت می باشد. از این نرم افزار می توانید برای ویرایش و طراحی کدهایی که می خواهید در وبلاگ قرار دهید نیز استفاده کنید.
این آموزش در ۲۴ صفحه به صورت یک فایل PDF تهیه شده است. این برنامه نسخه ۲۰۰۰ فرانت پیج را آموزش می دهد ولی با کمی تغییرات برای نسخه های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۳ نیز قابل استفاده است. البته می داانید که نام جدید برنامه FrontPage ‌در آفیس ۲۰۰۷ به Microsoft SharePoint Designer تغییر یافته است.

 دانلود نرم افزار با لینک مستقیم و حجم ۶۷٫۳ مگابایت | لینک کمکی
 دانلود آموزش نرم افزار با لینک مستقیم و حجم ۱٫۲ مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل ها: www.3sotdownload.com
 لینک منبع

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت