مداد

دانلود بازی اکشن Freedom Fighters با حجم 158 مگابایت

20 دی 1392
بازی اکشن
22,729 بازدید
بدون نظر

Freedom Fighters به فارسی ” مبارزان آزادی ” نام یک بازی کامپیوتری اکشن خیابانی و البته گمنام در بین گیمرهای ایرانی است که انصافا طراحی و داستان بازی تحسین بر انگیز است.
داستان بازی از این قرار است که یک روز نیروهای روسی به کشور شما ( آمریکا ) حمله می کنند و کشور شما را اشغال و به دست خود میگیرند. در این میان شما باید وارد عمل شوید و با کشتن و از بین بردن نظامیان روسی کشور را از چنگال بیگانگان آزاد سازید.
در ابتدای بازی شما لباسی معمولی به تن دارید که کم کم با فداکاریهایی که انجام میدهید جزو نیروی ویژه آمریکا می شوید و پس از پوشیدن لباس نظامی فرمانده عملیات می شوید. ضمنا در بعضی از نقاط که پرچم نیروهای روسیه ای دیده می شود باید پرچم را پایین آورید. وجود اسحله های مختلف ، جلوه های ویژه ۳ بعدی ، افکت های صوتی و … باعث جذابیت هر چه بیشتر بازی ” مبارزان آزادی ” شده است.
اما در مورد حجم بازی باید گفت فایلی که برای دانلود آماده شده ۱۸۱ مگابایت حجم دارد و بیشترین فشرده سازی روی آن انجام گرفته است بطوریکه پس از دانلود فایل و نصب ، حجم بازی به بیش از ۱ گیگابایت خواهد رسید و این موضوع باعث ذخیره پهنای باند اینترنت شما خواهد شد.
در ادامه مطلب ضمن دانلود بازی از سایت ۳ سوت دانلود می توانید عکس هایی از این بازی زیبا را مشاهده نمایید.

بازی مبارزان آزادی - Freedom Fighters

Freedom Fighters Full RIP | Size: 158MB | Mediafire Link

بازی مبارزان آزادی - Freedom Fighters

بازی مبارزان آزادی - Freedom Fighters

بازی مبارزان آزادی - Freedom Fighters

دانلود با لینک مستقیم از سه سوت دانلود
سایت بت اسپات