مداد

بازی فروشگاه گل – Flower Shop

22 فروردین 1389
بازی متفرقه
13,555 بازدید
یک نظر
همواره بازی هایی که در سبک بازی های مدیریتی بوده و بر اساس آن بازی شما باید مدیریت شهر ، اداره ، خانه و … را مدیریت کنید و بر اساس تفکر خود آن بازی را اداره کنید ، طرفداران زیادی دارد که این نوع بازی های بسیار سرگرم کننده می باشند . هنگامی که مدیریت خوبی بر بازی کرده و کلیه جوانب بازی را بسنجید و اقدام به انتخاب عملیات مورد نظر در بازی کنید ، حتما در بازی سربلند می شوید و مدیریت خوبی بر بازی کرده اید.
یکی از بازی هایی که در این سبک ارائه شده و حتما همه شما آن را می شناسید یا بازی کرده اید بازی محبوب و معروف سیمز بوده که در آن شما مدیریت افرادی عضو خانواده ای را بر عهداه داشتید . حال بازی در همین سبک برای شما آماده کردیم که شما در این بازی مدیریت فروشگاه گل را بر عهده دارید که شما به عنوان صاحب آن گلفروشی باید نیاز های مشتریان خود را تامین کنید ، گل های زیباتری در گلخانه پرورش دهید و در مغازه بفروشید ، با تبلیغات موثر برای فروشگاه خود مشتری جذب کنید ، با کمی صبر و حوصله از پیشرفتی که در فروش گلها می کنید سود کنید و لذت ببرید و …. کارهایی که برای مدیریت گلفروشی برای پیشرفت لازم است ، انجام دهید.

Flower Shop | Size: 33 MB

ویژگی های بازی:
– گرافیک بسیار عالی
بازی مدیریتی و سرگرم کننده.
ـ مناسب برای تمامی گروه های سنی
سازگار با ویندوز های مختلف.
– مواجهه با اتفاقات جالب در جریان بازی
داشتن محیط زیبا و جذاب.
– دارای سبکی مدیریتی
– کاشت گل های زیبا در صورت پیشرفت در بازی و فروش بیشتر
– کسب در آمد در بازی با احتمال ضرر و زیان در صورت تغییرات آب و هوایی

دانلود با حجم ۳۲٫۹ مگابایت
پسورد فایل: www.3sotdownload.com

  • سلام
    من این بازی رو دانلود و اجرا کردم. بازی قشنگیه ولی متاسفانه محدودیت ۱ ساعته داره و محدودیتش با هیچکدوم از برنامه هایی که گذاشته بودین از بین نمی رفت. من خیلی باهاش ور فتم وحتی نتونستم کد تولید رو پیدا کنم تا با برنامه ای که کد لایسنسش رو می ده انتحانش کنم. برنامه های دیگه هم که تو از بین بردن محدودیتش ناموفق بودن. اگه راهی داره که محدودیتش رو برداشت لطفا توضیح بدین وگرنه لطفا بازیهای محدودیت دار رو نذارین که آدمو تو کف می ذارن. خیلی از شما متشکرم.

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت