بازی فکری Dreamsdwell Stories

23 ژانویه 2010
بازی فکری
6,437 بازدید
یک نظر

بازی Dreamsdwell Stories یک سرگرمی فوق العاده جالب به سبک بازی پازل می باشد که شما با هماهنگ سازی گوی های هم رنگ اقدام به در آمد زایی برای ساخت شهر رویا ها می کنید. سایت ۳ سوت دانلود این بازی را به بازدیدکنندگان سایت تقدیم می کند.
ساکنان یک دنیای فانتزی رنگارنگ بازی در انتظار شما هستند تا برای ساخت شهرشان به آن ها کمک کنید. در این بازی بازی مرحله ای زنجیره ای از گوی های کروی شکل تشکیل دهید تا طلا و سنگ های ارزشمند بدست آورید و تدارک ببینید برای ساخت زنجیره ای بسیار طولانی از ۳۰ یا حوزه های بیشتر تا طلا و جواهرات بیشتری بدست آورید. ساکنان جدید Game که به آن ها کمک می کنید برای ساخت محل سکونتشان خانه سازی خودشان به شما کمک خواهند کرد تا بازی را با بدست آوردن طلاهای بیشتر به پیش ببرید. بعضی از آن ها با هدیه دادن مراحل جادویی به شما باعث می شوند تا منابع درآمد دیگری بدست آورید. با توجه به افسانه های قدیمی، هنگامی که شما و دوستانتان ساخت این شهر جادویی را تمام کنید، اژدهایی خواهد آمد و رویای تمام ساکنان را تحقق خواهد بخشید. اما این افسانه تنها با کمک شما تحقق خواهد یافت.

Dreamsdwell Stories | Size: 35 MB

ویژگی های بازی پازل Dreamsdwell Stories :
– نوآوری و یادگیری آسان، مکانیزم بازی از نوع “درگ و تطابق” با ماوس
– ساخت یک جهان زنده با ساکنان متحرک که زندگی روزمره خودشان را می کنند
– ۱۵۰ مرحله منحصر به فرد که می توانید بهترین نتایج را در مرحله Quick Play آن بدست آورید
حداقل سیستم مورد نیاز:
– ویندوز: XP/Vista
– پردازنده: ۱ GHz
– رم: ۲۵۶ MB
– آداپتور گرافیکی: DirectX 7

دانلود با حجم ۳۵٫۸ مگابایت
پسورد فایل: www.3sotdownload.com

برچسب ها

  • سلام . من این بازی رو دانلود کردم ولی چند دقیقه که بازی میکنم برنامه کوچیک میشه و میگه کد فعال سازی میخواد که نمیدونم چجوری بلید کدش رو پیدا کنم . خواهش میکنم هر چه زودتر راهنمایی کنین. ممنونن PRS2_2010@yahoo.com

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت