مداد

بازی فکری و سرگرم کننده Curse of the Pharaoh Napoleons Secret v1.0

18 اکتبر 2009
بازی فکری
10,308 بازدید
2 نظر

بازی Curse of the Pharaoh Napoleons Secret v1.0 برای دوستداران بازی های فکری و معمایی. در این بازی شما باید در هر یک از مراحل کاری خاص را انجام دهید مثلا در یک مرحله باید اختلافهای بین دو تصویر ظاهرا یکسان را پیدا کنید و در مرحله ای دیگر باید دنبال کلیدی بگردید و یا با اهرمی دری را که قفل است باز کنید.این بازی بصورت پرتابل و بدون نیاز به نصب برای شما همراهان ۳ سوت دانلود منتشر شده است. اگر اهل بازیهایی که با هوش و فکر سر و کار دارند هستید پیشنهاد ما به شما بازی Curse of the Pharaoh است.

Curse of the Pharaoh - 3sotDownload.Com


دانلود با حجم ۶۸٫۸ مگابایت | لینک کمکی
پسورد فایل: www.3sotdownload.com

  • سلام میخواستم اگر زحمتی نیست من را راهنمایی کنید که چطوری بازی فکری curse of the pharaoh را میتونم از سایت شما دانلود کنم
    ممنون و خدانگهدار

    • طریقه دانلود از ۴Shared: بر روی لینک دانلود کلیک کرده و سپس در صفحه جدیدی که باز می شود بر روی Download Now کلیک کنید. سپس بعد از حدودا ۳۰ ثانیه شمارش معکوس جمله Clik Here To Download This File ظاهر می شود که با کلیک بر روی این جمله می توانید فایل را دانلود کنید.
      طریقه دانلود از Rapidshare: بر روی لینک دانلود کلیک کرده و سپس در صفحه جدیدی که باز می شود بر روی Free User کلیک کنید. سپس بعد از حدودا ۳۰ ثانیه شمارش معکوس کلمه Download ظاهر می شود که با کلیک بر روی این کلمه می توانید فایل را دانلود کنید.

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت