مداد

بازی اکشن و زیبای Beat Hazard

3 می 2010
بازی اکشن
7,598 بازدید
بدون نظر

بازی Beat Hazard یک بازی اکشن ریتمیک است یعنی با توجه به آهنگ در حال پخش اقدام به ایجاد مراحلی هماهنگ با ضرب آهنگ آن قطعه ی موسیقی می نماید. در این بازی کنترل یک جنگنده فضایی در اختیار شماست و باید با دیگر جنگنده ها مبارزه کنید. 
کنترل یک سفینه ی کوچک در فضایی سیاهرنگ به عهده ی شماست که باید با شلیک به سفینه های دشمن و همچنین زباله های فضایی از دو عدد جانی که در هر قطعه ی موسیقی در اختیار شما قرار داده شده , محافظت کنید و آن موزیک را به اتمام برسانید.
تمامی تیر های شلیک شده (که به انواع و اقسام رنگها تغییر رنگ می دهند) و همچنین ستاره ها و آیتمهای ارتقاع , همگی با توجه به ریتم آهنگ انتخابی تغییر رنگ داده و دچار تحرک می شوند.
در طول هر مرحله , به غیر از سفینه های کوچک , هر از چند گاهی تعدادی سفینه ی بزرگتر نیز پدیدار می شوند که نابودی آنها به مراتب سخت تر از دیگر سفینه ها است. هر مرحله دارای ۴ سختی متفاوت برای انتخاب است که با انتخاب درجه های سختی بالاتر , تعداد دشمنان و همراه آن تعداد منورهای موجود در صفحه افزایش می یابد.
کنترل بازی مانند بازیهای اول شخص به کمک ماوس و کیبرد (WASD) انجام میگیرد که امکان مانور بسیار و حرکات سریع را به بهترین نحو ممکن فراهم می آورد. در طول هر مرحله , تعدادی Power Up در اختیار شما قرار میگیرد که در کل باعث افزایش امتیاز نهایی شما خواهند شد. برای مثال آیتم Vol , بلندی موزیک و آیتم
Power , قدرت تیرهای شما را افزایش می دهد.
گرافیک بازی جزو بهترین بخشهای بازیست و شما هم احتمالا با دیدن رنگین کمانی از رنگها که بر روی صفحه ی نمایش به رقص در می آیند دچار شگفتی شده و از دیدن آنها لذت خواهید برد.

Beat Hazard 1.3 Portable | Action Game | Size: 31 MB


دانلود با حجم ۳۱٫۵ مگابایت
پسورد فایل: www.3sotdownload.net

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت