دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی اندروید با فرمت PDF

16 آگوست 2016
دانلود کتاب
5,096 بازدید
یک نظر

اگر شما آشنایی مختصری با برنامه نوسی و کدهای مربوطه داشته باشید برایتان زیاد مشکل نیست که بتوانید یک برنامه بنویسید. اندروید یک سیستم عامل متن باز بوده (برنامه نویس قادر است از توابع داخلی مانند دوربین ، اس ام اس ، صفحه کلید و … در برنامه خود استفاده نماید) که تقریبا در تمامی گوشیهای موبایل ، تبلت و برخی دستگاههای دیگر از این سیستم عامل استفاده می شود.
حال اگر دوست دارید برنامه نویسی به زبان اندروید را از صفر تا صد فرا گیرید در کتاب pdf آموزش برنامه نویسی به زبان اندروید می توانید بصورت قدم به قدم همراه با تصاویر برای درک بهتر با نحوه نوشتن برنامه های اندرویدی آشنا شوید.
شما برای شروع بکار و برنامه نویسی اندروید به نرم افزارهای Android SDK و Java Deployment Kit نیاز دارید که هر دو این نرم افزارها کاملا رایگان بوده و در سطح اینترنت به سادگی یافت می شوند. ادامه توضیحات را می توانید از طریق کتاب پی دی اف آموزش برنامه نویسی اندروید که در ۴۰۴ صفحه تهیه شده و به زبان فارسی نیز می باشد دنبال کنید.

کتاب آموزش برنامه نویسی اندروید

Android Persian Learning | Format: PDF | Page: 404 | Size: 18 MB

دانلود دانلود از سایت Picofile با حجم ۱۸٫۲ مگابایت
دانلود دانلود از سایت Mediafire با حجم ۱۸٫۲ مگابایت
دانلود دانلود از سایت Datafilehost با حجم ۱۸٫۲ مگابایت
پسورد فایل پسورد فایل: www.3sotdownload.com
لینک منبع منبع: ۳ سوت دانلود

  • قبل از اینکه این محصول را دیده باشم قصد خرید کتاب را داشتم که قیمت کتاب کمتر از ۲۰ هزار تومن پیدا نکردم و از آنجا که اشنایی با اندروید نداشتم میتونه در تصمیم گیری من تاثیر داشته باشه و از اینکه یک منبع رایگان پیدا کردم خوشحالم

خرید vpn با ip ثابت

خرید فیلترشکن موبایل

خرید vpn با ip ثابت